Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus Tuf Gaming F16 FX607VJ-RL033 FR13 Intel Core 5-210H 64-Gbddr5 1 Tbssd RTX3050 6gb Yok (Free Dos) 16"fhd Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: Elimar
72.199,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
1 72199.05
Asus Tuf Gaming F16 FX607VJ-RL033 FR13 Intel Core 5-210H 64-Gbddr5 1 Tbssd RTX3050 6gb Yok (Free Dos) 16"fhd Taşınabilir Bilgisayar - 1 TB - 64 GB
Satıcı: elimar
75.930,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
2 75930.60
Asus Tuf Gaming F16 FX607VJ-RL033 FR13 Intel Core 5-210H 64-Gbddr5 1 Tbssd RTX3050 6gb Yok (Free Dos) 16"fhd Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: elimar
75.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
3 75999.00
Asus Tuf Gaming F16 Fx607vj-Rl033 Fr13 Intel Core 5-210H 64-Gbddr5 1 Tbssd Rtx3050 6Gb Yok (Free Dos) 16"Fhd Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: Elimar
75.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
4 75999.00
Asus Tuf Gaming F16 FX607VJ-RL033 FR13 i5-210H 64 GB DDR5 1 TB SSD RTX3050 6 GB 16" FHD Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: farhatech
81.497,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
5 81497.06
ASUS TUF Gaming F16 FX607VJ-RL033 FR13 Intel Core 5-210H 64-GBDDR5 1 TBSSD RTX3050 6GB Yok (Free Dos) 16"FHD Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: FARHA TECH
83.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
6 83999.00
Asus Tuf Gaming F16 FX607VJ-RL033 FR13 Intel Core 5-210H 64-Gbddr5 1 Tbssd RTX3050 6gb Yok (Free Dos) 16"fhd Taşınabilir Bilgisayar - 1 TB - 64 GB
Satıcı: FarhaTech
87.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
7 87999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK