Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus Tuf Gaming F16 FX607VJ-RL033 FR14 Intel Core 5-210H 48 -Gbddr5 1 Tbssd RTX3050 6gb Yok (Free Dos) 16"fhd Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: Elimar
65.549,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
1 65549.05
Asus Tuf Gaming F16 FX607VJ-RL033 FR14 Intel Core 5-210H 48 -Gbddr5 1 Tbssd RTX3050 6gb Yok (Free Dos) 16"fhd Taşınabilir Bilgisayar - 1 TB - 48 GB
Satıcı: elimar
68.936,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
2 68936.90
Asus Tuf Gaming F16 FX607VJ-RL033 FR14 Intel Core 5-210H 48 -Gbddr5 1 Tbssd RTX3050 6gb Yok (Free Dos) 16"fhd Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: elimar
68.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
3 68999.00
Asus Tuf Gaming F16 FX607VJ-RL033 FR14 i5-210H 48 GB DDR5 1 TB SSD RTX3050 6 GB 16" FHD Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: farhatech
76.092,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önce
4 76092.06
ASUS TUF Gaming F16 FX607VJ-RL033 FR14 Intel Core 5-210H 48 -GBDDR5 1 TBSSD RTX3050 6GB Yok (Free Dos) 16"FHD Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: FARHA TECH
78.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
5 78399.00
Asus Tuf Gaming F16 FX607VJ-RL033 FR14 Intel Core 5-210H 48 -Gbddr5 1 Tbssd RTX3050 6gb Yok (Free Dos) 16"fhd Taşınabilir Bilgisayar - 1 TB - 48 GB
Satıcı: FarhaTech
82.149,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
6 82149.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK