Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus Tuf Gaming F16 FX607VJ-RL033 FR21 i5-210H 16 GB DDR5 2 TB SSD RTX3050 6 GB 16" FHD W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: farhatech
58.185,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
1 58185.06
ASUS TUF Gaming F16 FX607VJ-RL033 FR21 Intel Core 5-210H16-GBDDR5 2 TBSSD RTX3050 6GB Windows 11 Pro 16"FHD Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: FARHA TECH
59.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
2 59999.00
Asus Tuf Gaming F16 FX607VJ-RL033 FR21 Intel Core 5-210H16-GBDDR5 2 Tbssd RTX3050 6gb Windows 11 Pro 16"fhd Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: Elimar
60.799,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
3 60799.05
Asus Tuf Gaming F16 FX607VJ-RL033 FR21 Intel Core 5-210H16-GBDDR5 2 Tbssd RTX3050 6gb Windows 11 Pro 16"fhd Taşınabilir Bilgisayar - 2 TB - 16 GB
Satıcı: FarhaTech
62.849,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
4 62849.00
Asus Tuf Gaming F16 FX607VJ-RL033 FR21 Intel Core 5-210H16-GBDDR5 2 Tbssd RTX3050 6gb Windows 11 Pro 16"fhd Taşınabilir Bilgisayar - 2 TB - 16 GB
Satıcı: elimar
63.941,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
5 63941.40
Asus Tuf Gaming F16 FX607VJ-RL033 FR21 Intel Core 5-210H16-GBDDR5 2 Tbssd RTX3050 6gb Windows 11 Pro 16"fhd Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: elimar
63.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
6 63999.00
Asus Tuf Gaming F16 Fx607vj-Rl033 Fr21 Intel Core 5-210H16-Gbddr5 2 Tbssd Rtx3050 6Gb Windows 11 Pro 16"Fhd Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: Elimar
63.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
7 63999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK