Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus Tuf Gaming F16 FX607VJ-RL033 FR26 i5-210H 16 GB DDR5 2 TB SSD RTX3050 6 GB 16" FHD Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: farhatech
56.634,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
1 56634.06
Asus Tuf Gaming F16 FX607VJ-RL033 FR26 Intel Core 5-210H16-GBDDR5 2 Tbssd RTX3050 6gb Yok (Free Dos) 16"fhd Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: Elimar
56.999,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
2 56999.05
ASUS TUF Gaming F16 FX607VJ-RL033 FR26 Intel Core 5-210H16-GBDDR5 2 TBSSD RTX3050 6GB Yok (Free Dos) 16"FHD Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: FARHA TECH
58.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
3 58399.00
Asus Tuf Gaming F16 FX607VJ-RL033 FR26 Intel Core 5-210H16-GBDDR5 2 Tbssd RTX3050 6gb Yok (Free Dos) 16"fhd Taşınabilir Bilgisayar - 2 TB - 16 GB
Satıcı: elimar
59.945,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
4 59945.00
Asus Tuf Gaming F16 FX607VJ-RL033 FR26 Intel Core 5-210H16-GBDDR5 2 Tbssd RTX3050 6gb Yok (Free Dos) 16"fhd Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: elimar
59.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önce
5 59999.00
Asus Tuf Gaming F16 Fx607vj-Rl033 Fr26 Intel Core 5-210H16-Gbddr5 2 Tbssd Rtx3050 6Gb Yok (Free Dos) 16"Fhd Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: Elimar
59.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
6 59999.00
Asus Tuf Gaming F16 FX607VJ-RL033 FR26 Intel Core 5-210H16-GBDDR5 2 Tbssd RTX3050 6gb Yok (Free Dos) 16"fhd Taşınabilir Bilgisayar - 2 TB - 16 GB
Satıcı: FarhaTech
61.149,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
7 61149.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK