Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus Tuf Gaming F16 FX607VJ-RL033 FR28 Intel Core 5-210H 64-Gbddr5 2 Tbssd RTX3050 6gb Yok (Free Dos) 16"fhd Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: Elimar
75.999,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
1 75999.05
Asus Tuf Gaming F16 FX607VJ-RL033 FR28 Intel Core 5-210H 64-Gbddr5 2 Tbssd RTX3050 6gb Yok (Free Dos) 16"fhd Taşınabilir Bilgisayar - 2 TB - 64 GB
Satıcı: elimar
79.927,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önce
2 79927.00
Asus Tuf Gaming F16 FX607VJ-RL033 FR28 Intel Core 5-210H 64-Gbddr5 2 Tbssd RTX3050 6gb Yok (Free Dos) 16"fhd Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: elimar
79.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önce
3 79999.00
Asus Tuf Gaming F16 Fx607vj-Rl033 Fr28 Intel Core 5-210H 64-Gbddr5 2 Tbssd Rtx3050 6Gb Yok (Free Dos) 16"Fhd Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: Elimar
79.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
4 79999.00
Asus Tuf Gaming F16 FX607VJ-RL033 FR28 i5-210H 64 GB DDR5 2 TB SSD RTX3050 6 GB 16" FHD Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: farhatech
86.432,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
5 86432.06
ASUS TUF Gaming F16 FX607VJ-RL033 FR28 Intel Core 5-210H 64-GBDDR5 2 TBSSD RTX3050 6GB Yok (Free Dos) 16"FHD Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: FARHA TECH
89.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
6 89099.00
Asus Tuf Gaming F16 FX607VJ-RL033 FR28 Intel Core 5-210H 64-Gbddr5 2 Tbssd RTX3050 6gb Yok (Free Dos) 16"fhd Taşınabilir Bilgisayar - 2 TB - 64 GB
Satıcı: FarhaTech
93.349,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önce
7 93349.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK