Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus Tuf Gaming F16 FX607VJ-RL033 FR29 Intel Core 5-210H 48 -Gbddr5 2 Tbssd RTX3050 6gb Yok (Free Dos) 16"fhd Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: Elimar
67.449,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
1 67449.05
Asus Tuf Gaming F16 FX607VJ-RL033 FR29 Intel Core 5-210H 48 -Gbddr5 2 Tbssd RTX3050 6gb Yok (Free Dos) 16"fhd Taşınabilir Bilgisayar - 2 TB - 48 GB
Satıcı: elimar
70.935,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
2 70935.10
Asus Tuf Gaming F16 FX607VJ-RL033 FR29 Intel Core 5-210H 48 -Gbddr5 2 Tbssd RTX3050 6gb Yok (Free Dos) 16"fhd Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: elimar
70.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
3 70999.00
Asus Tuf Gaming F16 Fx607vj-Rl033 Fr29 Intel Core 5-210H 48 -Gbddr5 2 Tbssd Rtx3050 6Gb Yok (Free Dos) 16"Fhd Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: Elimar
70.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
4 70999.00
Asus Tuf Gaming F16 FX607VJ-RL033 FR29 i5-210H 48 GB DDR5 2 TB SSD RTX3050 6 GB 16" FHD Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: farhatech
81.027,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
5 81027.06
ASUS TUF Gaming F16 FX607VJ-RL033 FR29 Intel Core 5-210H 48 -GBDDR5 2 TBSSD RTX3050 6GB Yok (Free Dos) 16"FHD Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: FARHA TECH
83.549,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
6 83549.00
Asus Tuf Gaming F16 FX607VJ-RL033 FR29 Intel Core 5-210H 48 -Gbddr5 2 Tbssd RTX3050 6gb Yok (Free Dos) 16"fhd Taşınabilir Bilgisayar - 2 TB - 48 GB
Satıcı: FarhaTech
87.549,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
7 87549.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK