Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus Tuf Gaming F16 FX607VJ-RL033 FR40 Intel Core 5-210H 40 GB 4 Tbssd RTX3050 6gb Windows 11 Pro 16"fhd Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: Elimar
80.749,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
1 80749.05
Asus Tuf Gaming F16 FX607VJ-RL033 FR40 Intel Core 5-210H 40 GB 4 Tbssd RTX3050 6gb Windows 11 Pro 16"fhd Taşınabilir Bilgisayar - 4 TB
Satıcı: elimar
84.922,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önce
2 84922.50
Asus Tuf Gaming F16 FX607VJ-RL033 FR40 Intel Core 5-210H 40 GB 4 Tbssd RTX3050 6gb Windows 11 Pro 16"fhd Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: elimar
84.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önce
3 84999.00
Asus Tuf Gaming F16 Fx607vj-Rl033 Fr40 Intel Core 5-210H 40 Gb 4 Tbssd Rtx3050 6Gb Windows 11 Pro 16"Fhd Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: Elimar
84.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
4 84999.00
Asus Tuf Gaming F16 FX607VJ-RL033 FR40 i5-210H 40 GB 4 TB SSD RTX3050 6 GB 16" FHD W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: farhatech
86.761,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
5 86761.06
ASUS TUF Gaming F16 FX607VJ-RL033 FR40 Intel Core 5-210H 40 GB 4 TBSSD RTX3050 6GB Windows 11 Pro 16"FHD Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: FARHA TECH
89.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
6 89399.00
Asus Tuf Gaming F16 FX607VJ-RL033 FR40 Intel Core 5-210H 40 GB 4 Tbssd RTX3050 6gb Windows 11 Pro 16"fhd Taşınabilir Bilgisayar - 4 TB
Satıcı: FarhaTech
93.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önce
7 93699.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK