Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus Tuf Gaming F16 FX607VJ-RL033 FR51 i5-210H 16 GB DDR5 512 GB RTX3050 6 GB 16" FHD W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: farhatech
48.738,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯53 dk önce
1 48738.06
ASUS TUF Gaming F16 FX607VJ-RL033 FR51 Intel Core 5-210H16-GBDDR5 512 GB RTX3050 6GB Windows 11 Pro 16"FHD Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: FARHA TECH
50.249,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önce
2 50249.00
Asus Tuf Gaming F16 FX607VJ-RL033 FR51 i5-210H 16 GB DDR5 512 GB RTX3050 6 GB 16" FHD W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: elimar
50.759,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯53 dk önce
3 50759.06
Asus Tuf Gaming F16 FX607VJ-RL033 FR51 Intel Core 5-210H16-GBDDR5 512 GB RTX3050 6gb Windows 11 Pro 16"fhd Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: Elimar
51.299,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önce
4 51299.05
Asus Tuf Gaming F16 FX607VJ-RL033 FR51 Intel Core 5-210H16-GBDDR5 512 GB RTX3050 6gb Windows 11 Pro 16"fhd Taşınabilir Bilgisayar - 16 GB
Satıcı: FarhaTech
52.649,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
5 52649.00
Asus Tuf Gaming F16 FX607VJ-RL033 FR51 Intel Core 5-210H16-GBDDR5 512 GB RTX3050 6gb Windows 11 Pro 16"fhd Taşınabilir Bilgisayar - 16 GB
Satıcı: elimar
53.950,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
6 53950.40
Asus Tuf Gaming F16 FX607VJ-RL033 FR51 Intel Core 5-210H16-GBDDR5 512 GB RTX3050 6gb Windows 11 Pro 16"fhd Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: elimar
53.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
7 53999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK