Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus Tuf Gaming F16 FX607VJ-RL033 FR6 i5-210H 16 GB DDR5 1 TB SSD RTX3050 6 GB 16" FHD W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: farhatech
53.203,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
1 53203.06
Asus Tuf Gaming F16 FX607VJ-RL033 FR6 i5-210H 16 GB DDR5 1 TB SSD RTX3050 6 GB 16" FHD W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: elimar
54.519,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
2 54519.06
ASUS TUF Gaming F16 FX607VJ-RL033 FR6 Intel Core 5-210H16-GBDDR5 1 TBSSD RTX3050 6GB Windows 11 Pro 16"FHD Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: FARHA TECH
54.849,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
3 54849.00
Asus Tuf Gaming F16 FX607VJ-RL033 Fr6 Intel Core 5-210H16-GBDDR5 1 Tbssd RTX3050 6gb Windows 11 Pro 16"fhd Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: Elimar
55.099,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
4 55099.05
Asus Tuf Gaming F16 FX607VJ-RL033 Fr6 Intel Core 5-210H16-GBDDR5 1 Tbssd RTX3050 6gb Windows 11 Pro 16"fhd Taşınabilir Bilgisayar - 1 TB - 16 GB
Satıcı: FarhaTech
57.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
5 57499.00
Asus Tuf Gaming F16 FX607VJ-RL033 Fr6 Intel Core 5-210H16-GBDDR5 1 Tbssd RTX3050 6gb Windows 11 Pro 16"fhd Taşınabilir Bilgisayar - 1 TB - 16 GB
Satıcı: elimar
57.946,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
6 57946.80
Asus Tuf Gaming F16 FX607VJ-RL033 Fr6 Intel Core 5-210H16-GBDDR5 1 Tbssd RTX3050 6gb Windows 11 Pro 16"fhd Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: elimar
57.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
7 57999.00
Asus Tuf Gaming F16 Fx607vj-Rl033 Fr6 Intel Core 5-210H16-Gbddr5 1 Tbssd Rtx3050 6Gb Windows 11 Pro 16"Fhd Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: Elimar
57.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
8 57999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK