Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus Tuf Gaming F16 FX607VJ-RL033 Fr7 Intel Core 5-210H 32-Gbddr5 1 Tbssd RTX3050 6gb Windows 11 Pro 16"fhd Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: Elimar
61.749,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
1 61749.05
Asus Tuf Gaming F16 FX607VJ-RL033 FR7 i5-210H 32 GB DDR5 1 TB SSD RTX3050 6 GB 16" FHD W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: farhatech
63.167,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önce
2 63167.06
Asus Tuf Gaming F16 FX607VJ-RL033 Fr7 Intel Core 5-210H 32-Gbddr5 1 Tbssd RTX3050 6gb Windows 11 Pro 16"fhd Taşınabilir Bilgisayar - 1 TB - 32 GB
Satıcı: elimar
64.940,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önce
3 64940.50
Asus Tuf Gaming F16 FX607VJ-RL033 Fr7 Intel Core 5-210H 32-Gbddr5 1 Tbssd RTX3050 6gb Windows 11 Pro 16"fhd Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: elimar
64.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önce
4 64999.00
Asus Tuf Gaming F16 Fx607vj-Rl033 Fr7 Intel Core 5-210H 32-Gbddr5 1 Tbssd Rtx3050 6Gb Windows 11 Pro 16"Fhd Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: Elimar
64.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
5 64999.00
ASUS TUF Gaming F16 FX607VJ-RL033 FR7 Intel Core 5-210H 32-GBDDR5 1 TBSSD RTX3050 6GB Windows 11 Pro 16"FHD Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: FARHA TECH
65.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
6 65099.00
Asus Tuf Gaming F16 FX607VJ-RL033 Fr7 Intel Core 5-210H 32-Gbddr5 1 Tbssd RTX3050 6gb Windows 11 Pro 16"fhd Taşınabilir Bilgisayar - 1 TB - 32 GB
Satıcı: FarhaTech
68.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önce
7 68199.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK