Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus Tuf Gaming F16 FX607VJ-RL033 Fr9 Intel Core 5-210H 48 -Gbddr5 1 Tbssd RTX3050 6gb Windows 11 Pro 16"fhd Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: Elimar
67.449,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
1 67449.05
Asus Tuf Gaming F16 FX607VJ-RL033 Fr9 Intel Core 5-210H 48 -Gbddr5 1 Tbssd RTX3050 6gb Windows 11 Pro 16"fhd Taşınabilir Bilgisayar - 1 TB - 48 GB
Satıcı: elimar
70.935,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
2 70935.10
Asus Tuf Gaming F16 FX607VJ-RL033 Fr9 Intel Core 5-210H 48 -Gbddr5 1 Tbssd RTX3050 6gb Windows 11 Pro 16"fhd Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: elimar
70.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
3 70999.00
Asus Tuf Gaming F16 Fx607vj-Rl033 Fr9 Intel Core 5-210H 48 -Gbddr5 1 Tbssd Rtx3050 6Gb Windows 11 Pro 16"Fhd Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: Elimar
70.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
4 70999.00
Asus Tuf Gaming F16 FX607VJ-RL033 FR9 i5-210H 48 GB DDR5 1 TB SSD RTX3050 6 GB 16" FHD W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: farhatech
77.643,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
5 77643.06
ASUS TUF Gaming F16 FX607VJ-RL033 FR9 Intel Core 5-210H 48 -GBDDR5 1 TBSSD RTX3050 6GB Windows 11 Pro 16"FHD Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: FARHA TECH
79.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
6 79999.00
Asus Tuf Gaming F16 FX607VJ-RL033 Fr9 Intel Core 5-210H 48 -Gbddr5 1 Tbssd RTX3050 6gb Windows 11 Pro 16"fhd Taşınabilir Bilgisayar - 1 TB - 48 GB
Satıcı: FarhaTech
83.849,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
7 83849.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK