Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
ASUS TUF F16 FX607VJ-RL033-Gaming Intel Core 5 210H 16GB 512GB SSD RTX 3050 6GB 16" FHD+ 144Hz IPS Laptop Satıcı: Fps Teknoloji
40.849,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
1 40849.05
Asus Tuf Gaming F16 Fx607vj-Rl033-Gamıng Intel Core 5 210H 16Gb 512Gb Ssd Rtx 3050 6Gb (65W) 16" Fhd+ Wuxga 144Hz Ips Panel Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: Cimete-Teknoloji
42.974,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
2 42974.10
ASUS TUF Gaming F16 FX607VJ-RL033-GAMING Intel Core 5 210H 16GB 512GB SSD RTX 3050 6GB (65W) 16" FHD+ WUXGA 144Hz IPS Panel Taşınabilir Bilgisayar - 512 GB - 16 GB
Satıcı: Fps Teknoloji | 14 yorum
42.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
3 42999.00
Tuf Gaming F16 Fx607vj-Rl033-Gamıng Intel Core 5 210H 16Gb 512Gb Ssd Rtx 3050 6Gb (65W) 16" Fhd+ Wuxga 144Hz Ips Panel Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: Ensarbilişim
43.929,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
4 43929.10
Asus TUF Gaming F16 FX607VJ-RL033 Intel Core 5 210H 8 GB RAM 512 GB SSD RTX3050 FreeDOS F1 Satıcı: KUANTUMSANAL
44.281,16 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
5 44281.16
ASUS TUF Gaming F16 FX607VJ-RL033-GAMING Intel Core 5 210H 16GB 512GB SSD RTX 3050 6GB (65W) 16" FHD+ WUXGA 144Hz IPS Panel Taşınabilir Bilgisayar - 512 GB - 16 GB
Satıcı: CİMETE TEKNOLOJİ | 14 yorum
44.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
6 44999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK