Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
ASUS TUF Gaming F16 FX607VJ-RL050W Intel Core 5 210H 16GB 512GB SSD RTX3050 Windows 11 Home 16" WUXGA Taşınabilir Bilgisayar - 512 GB - 16 GB
Satıcı: SANALDESTEK | 19 yorum
44.640,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
1 44640.00
ASUS TUF Gaming F16 FX607VJ-RL050W Intel Core 5 210H 16GB 512GB SSD RTX3050 Windows 11 Home 16" WUXGA Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: Fps Teknoloji
44.649,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
2 44649.05
Asus Tuf Gaming F16 Fx607Vj-Rl050W/Intel Core 5 210H/16 Gb Ram/512 Gb Ssd/Rtx 3050/16"/W11 Laptop Satıcı: Sner Teknoloji
44.990,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önce
3 45000
ASUS TUF Gaming F16 FX607VJ-RL050W Intel Core 5 210H 16GB 512GB SSD RTX3050 Windows 11 Home 16" WUXGA Taşınabilir Bilgisayar - 512 GB - 16 GB
Satıcı: Sner Teknoloji | 19 yorum
44.990,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
4 44990.00
Tuf Gaming F16 Fx607vj-Rl050w Intel Core 5 210H 16Gb 512Gb Ssd Rtx3050 Windows 11 Home 16" Wuxga Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: Ensarbilişim
44.990,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
5 44990.00
Tuf Gaming F16 Fx607vj-Rl050w Intel Core 5 210H 16Gb 512Gb Ssd Rtx3050 Windows 11 Home 16" Wuxga Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: Cimete-Teknoloji
46.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
6 46999.00
Asus TUF Gaming F16 FX607VJ-RL050W Core 5 210H 16 GB 512 GB SSD RTX3050 16" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: KuantumSanal
48.695,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
7 48695.20
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK