Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
Asus TUF Gaming F16 FX607VJ-RL058 Core 5 210H 16 GB 512 GB SSD RTX3050 16" WUXGA FreeDOS Notebook
Satıcı: Modtek | 13 yorum
42.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
1 42999.00
Tuf Gaming F16 Fx607vj-Rl058 6Gb Rtx3050 Intel Core 5 210H 16Gb Ram 512Gb Ssd 16 Inç Fhd+ 144Hz
Satıcı: Cimete-Teknoloji
42.974,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
2 42974.10
Asus TUF Gaming F16 FX607VJ-RL058 Core 5 210H 16 GB 512 GB SSD RTX3050 16" WUXGA FreeDOS Notebook
Satıcı: istanbulArena | 13 yorum
43.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
3 43499.00
Asus TUF Gaming F16 FX607VJ-RL058 Core 5 210H 16 GB 512 GB SSD RTX3050 16" WUXGA FreeDOS Notebook Satıcı: istanbulArena
43.604,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
4 43604.99
Asus TUF Gaming F16 FX607VJ-RL058 Core 5 210H 16 GB 512 GB SSD 6 GB RTX3050 16" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: istanbulArena
43.803,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
5 43803.06
Asus TUF Gaming F16 FX607VJ-RL058 Core 5 210H 16 GB 512 GB SSD RTX3050 16" WUXGA FreeDOS Notebook Satıcı: Fps Teknoloji
45.599,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
6 45599.05
Asus TUF Gaming F16 FX607VJ-RL058 Core 5 210H 16 GB 512 GB SSD 6 GB RTX3050 16" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: KuantumSanal
45.779,32 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
7 45779.32
Asus TUF Gaming F16 FX607VJ-RL058 Intel Core 5 210H 16 GB RAM 512 GB SSD RTX3050 FreeDOS F7 Satıcı: KUANTUM
48.369,35 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
8 48369.35
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK