Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
GPU Modeli:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

Asus TUF Gaming F16 FX607VJ-RL059 Laptop Fiyatları

Tuf Gaming F16 Fx607vj-Rl059 Intel Core 5 210H 16Gb 512Gb Ssd Rtx3050-6Gb 65W Freedos 16" 144Hz Wuxga Taşınabilir Bilgisayar

Satıcı: Ensarbilişim

41.064,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 41064.10
Asus Tuf Gaming F16 FX607VJ-RL059 Intel Core 5 210H 16GB 512GB SSD RTX3050-6GB 65W Freedos 16" 144Hz Wuxga Taşınabilir Bilgisayar

Satıcı: Sner Teknoloji | 2 yorum

42.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

2 42999.00
Asus Tuf Gaming F16 FX607VJ-RL059 Intel Core 5 210H 16GB 512GB SSD RTX3050-6GB 65W Freedos 16" 144Hz WUXGA Taşınabilir B

Satıcı: Sner Teknoloji

42.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

3 42999.00
Tuf Gaming F16 Fx607vj-Rl059 Intel Core 5 210H 16Gb 512Gb Ssd Rtx3050-6Gb 65W Freedos 16" 144Hz Wuxga Taşınabilir Bilgisayar

Satıcı: Cimete-Teknoloji

43.929,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 43929.10
Asus Tuf Gaming F16 FX607VJ-RL059 Intel Core 5 210H 16GB 512GB SSD RTX3050-6GB 65W Freedos 16" 144Hz WUXGA Taşınabilir B

Satıcı: Fps Teknoloji

44.649,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

5 44649.05
Asus Tuf Gaming F16 FX607VJ-RL059 Intel Core 5 210H 16GB 512GB SSD RTX3050-6GB 65W Freedos 16" 144Hz Wuxga Taşınabilir Bilgisayar

Satıcı: CİMETE TEKNOLOJİ | 2 yorum

45.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

6 45999.00
Asus TUF Gaming F16 FX607VJ-RL059 Intel Core 5 210H 16 GB RAM 512 GB SSD RTX3050 FreeDOS F7

Satıcı: KUANTUM

48.369,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 48369.35
Asus Tuf Gaming F16 FX607VJ-RL059 Intel Core 5 210H 16GB 512GB SSD RTX3050-6GB 65W Freedos 16" 144Hz WUXGA Taşınabilir Bilgisayar

Satıcı: elimar

50.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 50999.00

Asus TUF Gaming F16 FX607VJ-RL059 Laptop Fiyat Geçmişi

Asus TUF Gaming F16 FX607VJ-RL059 Laptop Temel Özellikleri

Asus TUF Gaming F16 FX607VJ-RL059 Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 354.0 mm
• Derinlik 251.0 mm
• Kalınlık 26.7 mm
• Ağırlık 2.20 kg
• Renk Koyu Gri

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core 5
• İşlemci Modeli Intel Core 5 210H
• İşlemci Temel Frekans 2.20 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 4.80 GHz
• Verimlilik Çek.Düşük Frekans 1.60 GHz
• Verimlilik Çek.Turbo Frekans 3.60 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2024
• İşlemci Çekirdeği 8 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 4 x Performans Çekirdeği (2.20 - 4.80 GHz) 4 x Verimlilik Çekirdeği (1.60 - 3.60 GHz)
• Sanal Çekirdek 12 Adet
• İşlemci Önbellek 12 MB
• Transistör Mesafesi 10 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 16 GB
• Bellek Türü DDR5
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri 5 Gbps Veri Aktarım Hızı
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 2
• USB Type-C Özellikleri Display Port G-Sync (x1) Thunderbolt 4 (Azami 40 Gbps) (x1) USB-C 3.2 Gen 2 (x1) 10 Gbps Veri Aktarım Hızı (x1)
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery (x1)
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• HDMI Özellikleri FRL Desteği
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.3
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6 (802.11ax)
• Wi-Fi Diğer Özellikler Dual Band

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kamera Özellikleri Gürültü Engelleme 2 Adet Mikrofon 720p
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Klavye Özellikleri Tek Bölgeli RGB Aydınlatma
• Diğer Özellikler Dolby Atmos Ses Güvenilir Platform Modülü (TPM) Hi-Res Sertifikası (Kulaklık İçin) 2 Adet Hoparlör
• Pil Gücü 56.0 Wh
• Pil Hücre Sayısı 4 Hücreli
• Pil Özellikleri Li-Ion (Lityum-İyon)
• Darbelere Dayanıklılık Var
• Dayanıklılık Standardı MIL-STD 810H

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli Intel Graphics
• Dahili Grafik Azami Frekans 1.4 GHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler DirectX 12.1 Execution Units 48 Intel Quick Sync Video Multi-Format Codec Engines 1 OpenCL 3.0 OpenGL 4.6

Asus TUF Gaming F16 FX607VJ-RL059 Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.