Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus Tuf Gaming F16 FX607VJ-RL059A005 i5-210H 32 GB 512 GB SSD RTX3050 16" WUXGA Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: elimar
52.639,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
1 52639.06
Asus Tuf Gaming F16 FX607VJ-RL059A005 Core 5 210H 32GB 512SSD RTX3050 16" Wuxga Freedos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Elimar
53.199,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
2 53199.05
Asus Tuf Gaming F16 FX607VJ-RL059A005 Core 5 210H 32GB 512SSD RTX3050 16" Wuxga Freedos Dizüstü Bilgisayar - 512 GB - 32 GB
Satıcı: elimar
55.948,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
3 55948.60
Asus Tuf Gaming F16 FX607VJ-RL059A005 Core 5 210H 32GB 512SSD RTX3050 16" Wuxga Freedos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: elimar
55.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
4 55999.00
Asus Tuf Gaming F16 FX607VJ-RL059A005 Core 5 210H 32GB 512SSD RTX3050 16" Wuxga Freedos Dizüstü Bilgisayar - 512 GB - 32 GB
Satıcı: Sner Teknoloji
66.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
5 66999.00
ASUS Tuf Gaming F16 FX607VJ-RL059A005 Core 5 210H 32GB 512SSD RTX3050 16" Wuxga Freedos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Sner Teknoloji
66.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
6 66999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK