Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus Tuf Gaming F16 FX607VJ-RL059A006 i5-210H 32 GB 1 TB SSD RTX3050 16" WUXGA Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: elimar
58.279,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
1 58279.06
Asus Tuf Gaming F16 FX607VJ-RL059A006 Core 5 210H 32GB 1tbssd RTX3050 16" Wuxga Freedos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Elimar
58.899,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
2 58899.05
Asus Tuf Gaming F16 FX607VJ-RL059A006 Core 5 210H 32GB 1tbssd RTX3050 16" Wuxga Freedos Dizüstü Bilgisayar - 1 TB - 32 GB
Satıcı: elimar
61.943,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
3 61943.20
Asus Tuf Gaming F16 FX607VJ-RL059A006 Core 5 210H 32GB 1tbssd RTX3050 16" Wuxga Freedos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: elimar
61.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
4 61999.00
Tuf Gaming F16 Fx607vj-Rl059a006 Core 5 210H 32Gb 1Tbssd Rtx3050 16" Wuxga Freedos Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Ensarbilişim
65.607,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
5 65607.60
Asus Tuf Gaming F16 FX607VJ-RL059A006 Core 5 210H 32GB 1tbssd RTX3050 16" Wuxga Freedos Dizüstü Bilgisayar - 1 TB - 32 GB
Satıcı: Sner Teknoloji
68.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
6 68699.00
ASUS Tuf Gaming F16 FX607VJ-RL059A006 Core 5 210H 32GB 1tbssd RTX3050 16" Wuxga Freedos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Sner Teknoloji
68.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
7 68699.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK