Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
TUF Intel Core i5 16GB RAM 512GB SSD RTX3050 6GB 16" FHD+ WUXGA IPS FreeDos Gaming Laptop FX607VJB-RL136
40.999,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
49 dk önce
1 41009
ASUS TUF F16 FX607VJB-RL136-Gaming Intel Core 5 210H 16GB 512GB SSD RTX 3050 6GB 16" FHD+ WUXGA IPS Fdos Satıcı: Nethouse
41.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
2 41899.00
Asus TUF F16 FX607VJB-RL136-Gaming Intel Core 5 210H 16GB 512GB SSD RTX 3050 6GB 16" FHD+ WUXGA IPS Fdos Satıcı: Nethouse
41.913,72 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
3 41913.72
Asus TUF Gaming F16 FX607VJB-RL136-GAMING Intel Core 5 210H 16GB 512GB SSD RTX 3050 6GB 16" FHD+ (1920 x 1200) WUXGA 144Hz IPS Panel Freedos Taşınabilir Bilgisayar - 512 GB - 16 GB
Satıcı: Nethouse
41.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
4 41999.00
Asus Tuf Gaming F16 FX607VJB-RL136 i5-210H 16 GB 512 GB SSD 6 GB RTX 3050 16" FHD Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Nethouse
42.639,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
5 42639.00
Tuf F16 Fx607vjb-Rl136-Gaming Intel Core 5 210H 16Gb 512Gb Ssd Rtx 3050 6Gb 16" Fhd+ Wuxga Ips Fdos
Satıcı: NetHouse
43.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
6 43299.00
Asus TUF F16 FX607VJB-RL136-Gaming Intel Core 5 210H 16GB 512GB SSD RTX 3050 6GB 16" FHD+ WUXGA Fdos Satıcı: Nethouse
47.249,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
7 47249.06
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK