Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus Tuf Gaming F16 FX607VU-RL073W Intel Core I5 210H 16 GB 512 GB 6gb RTX4050 16.0" 144Hz Windows 11 Home
Satıcı: SANALDESTEK | 2 yorum
47.398,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
1 47398.99
Asus Tuf Gaming F16 FX607VU-RL073W Intel Core I5 210H 16 GB 512 GB 6gb RTX4050 16.0" 144Hz Windows 11 Home
Satıcı: İnpol Kurumsal | 2 yorum
47.500,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
2 47500.00
Asus TUF F16 FX607VU-RL073W Ultra 5 210H 16 GB 512 GB SSD RTX4050 16" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: KuantumSanal | 3 yorum
48.403,61 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
3 48403.61
Asus Tuf Gaming F16 FX607VU-RL073W Intel Core i5 210H 16 GB 512 GB 6GB RTX4050 16.0" 144Hz Windows 11 Home Satıcı: KUANTUMSANAL
50.004,58 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
4 50004.58
Tuf Gaming F16 Fx607vu-Rl073w Intel Core I5 210H 16 Gb 512 Gb 6Gb Rtx4050 16.0" 144Hz Windows 11 Home
Satıcı: indirimdehepsi
50.709,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
5 50709.60
Asus Tuf Gaming F16 FX607VU-RL073W Intel Core I5 210H 16 GB 512 GB 6gb RTX4050 16.0" 144Hz Windows 11 Home Satıcı: KUANTUM
51.142,11 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
6 51142.11
Asus Tuf Gaming F16 FX607VU-RL073W Intel Core I5 210H 16 GB 512 GB 6gb RTX4050 16.0" 144Hz Windows 11 Home Satıcı: Elimar
59.849,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
7 59849.06
Asus Tuf Gaming F16 Fx607vu-Rl073w Intel Core I5 210H 16 Gb 512 Gb 6Gb Rtx4050 16.0" 144Hz Windows 11 Home
Satıcı: Elimar
62.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
8 62999.00
Asus Tuf Gaming F16 FX607VU-RL073W Intel Core I5 210H 16 GB 512 GB 6gb RTX4050 16.0" 144Hz Windows 11 Home Satıcı: elimar
62.999,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
9 62999.01
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK