Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus Tuf Gaming F16 FX607VU-RL140W Core 5 210H 8 GB 512 GB SSD RTX4050 16" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: teknosa
63.374,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
1 63374.03
Asus Tuf Gaming F16 Fx607Vu-Rl140W Intel Rpl R Core? 5 8Gb Ram 512Gb Ssd Geforce Rtx? 4050 16" W11 M Satıcı: Teknosa
64.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önce
2 65009
Asus Tuf Gaming F16 FX607VU-RL140W Intel Rpl R Core? 5 8gb Ram 512GB SSD Geforce Rtx? 4050 16" W11 Mecha Gri Gaming Notebook - 8 GB
Satıcı: Teknosa
64.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
3 64999.00
Asus Tuf Gaming F16 Fx607vu-rl140w Intel RPL R Core? 5 8GB RAM 512gb SSD Geforce Rtx? 4050 16" W11 Mecha Gri Gaming Notebook Satıcı: Teknosa
64.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önce
4 64999.00
Asus Tuf Gaming F16 Fx607vu-rl140w Intel RPL R Core? 5 8GB RAM 512gb SSD Geforce Rtx? 4050 16" W11 Mecha Gri Gaming Notebook
64.999,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
55 dk önce
5 64999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK