Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus Tuf Gaming F16 Fx607vu-Rl141 Intel Core 5 210H Rtx4050 140W 16Gb Ram 512Gb Ssd Freedos 16" Fhd+ K7
Satıcı: KUANTUM SANAL
46.633,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
1 46633.70
Asus Tuf Gaming F16 FX607VU-RL141 Intel Core 5 210H RTX4050 140W 16GB Ram 512GB SSD Freedos 16" Fhd+ K7 Satıcı: KUANTUMSANAL
46.992,25 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
2 46992.25
Asus Tuf Gaming F16 FX607VU-RL141 Intel Core 5 210H RTX4050 140W 16GB Ram 512GB SSD Freedos 16" Fhd+ K7 Satıcı: KUANTUM
48.061,26 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
3 48061.26
Asus Tuf Gaming F16 FX607VU-RL141 Intel Core 5 210H RTX4050 140W 16GB Ram 512GB SSD Freedos 16" Fhd+ K7 - 512 GB - 16 GB
Satıcı: Kuantum
50.590,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
4 50590.80
Tuf Gaming F16 Fx607vu-Rl141 Rtx4050 140W Intel Core 5 210H 16Gb Ram 512Gb Ssd 16 Inç Fhd+ 144Hz Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: indirimdehepsi
50.614,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
5 50614.10
Asus Tuf Gaming F16 FX607VU-RL141 RTX4050 140W Intel Core 5 210H 16GB Ram 512GB SSD 16 Inç Fhd+ 144Hz Taşınabilir Bilgisayar - Siyah
Satıcı: SANALDESTEK | 28 yorum
52.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
6 52399.00
Asus Tuf Gaming F16 FX607VU-RL141 Intel Core 5 210H RTX4050 140W 16GB Ram 512GB SSD Freedos 16" Fhd+ K7 Satıcı: Elimar
59.849,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
7 59849.05
Asus Tuf Gaming F16 FX607VU-RL141 Intel Core 5 210H RTX4050 140W 16GB Ram 512GB SSD Freedos 16" Fhd+ K7 Satıcı: elimar
62.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
8 62999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK