Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus Tuf Gaming F16 FX607VU-RL142-K31 i5-210H RTX4050 48 GB 512 GB SSD 16" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: KuantumSanal
69.397,94 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önce
1 69397.94
Asus Tuf Gaming F16 FX607VU-RL142 Intel Core 5 210H RTX4050 140W 48GB Ram 512GB SSD Freedos 16" Fhd+ K31 Satıcı: Elimar
71.249,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önce
2 71249.06
Asus Tuf Gaming F16 FX607VU-RL142 Intel Core 5 210H RTX4050 140W 48GB Ram 512GB SSD Freedos 16" Fhd+ K31 Satıcı: KUANTUMSANAL
71.693,31 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
3 71693.31
Asus Tuf Gaming F16 FX607VU-RL142 Intel Core 5 210H RTX4050 140W 48GB Ram 512GB SSD Freedos 16" Fhd+ K31 Satıcı: KUANTUM
73.324,23 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
4 73324.23
Asus Tuf Gaming F16 Fx607vu-Rl142 Intel Core 5 210H Rtx4050 140W 48Gb Ram 512Gb Ssd Freedos 16" Fhd+ K31
Satıcı: KUANTUM SANAL
74.498,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
5 74498.80
Asus Tuf Gaming F16 FX607VU-RL142 Intel Core 5 210H RTX4050 140W 48GB Ram 512GB SSD Freedos 16" Fhd+ K31 - 512 GB - 48 GB
Satıcı: elimar
74.931,51 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
6 74931.51
Asus Tuf Gaming F16 Fx607vu-Rl142 Intel Core 5 210H Rtx4050 140W 48Gb Ram 512Gb Ssd Freedos 16" Fhd+ K31
Satıcı: Elimar
74.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
7 74999.00
Asus Tuf Gaming F16 FX607VU-RL142 Intel Core 5 210H RTX4050 140W 48GB Ram 512GB SSD Freedos 16" Fhd+ K31 Satıcı: elimar
74.999,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
8 74999.01
Asus Tuf Gaming F16 FX607VU-RL142 Intel Core 5 210H RTX4050 140W 48GB Ram 512GB SSD Freedos 16" Fhd+ K31 - 512 GB - 48 GB
Satıcı: Kuantum
77.183,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
9 77183.40
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK