Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus Tuf Gaming F16 FX607VU-RL142-K32 i5-210H RTX4050 48 GB 512 GB SSD 16" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: KuantumSanal
72.022,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
1 72022.24
Asus Tuf Gaming F16 Fx607vu-Rl142 Intel Core 5 210H Rtx4050 140W 48Gb Ram 512Gb Ssd Windows 11 Pro 16" Fhd+ K32
Satıcı: KUANTUM SANAL
73.836,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
2 73836.70
Asus Tuf Gaming F16 FX607VU-RL142 Intel Core 5 210H RTX4050 140W 48GB Ram 512GB SSD Windows 11 Pro 16" Fhd+ K32 Satıcı: KUANTUMSANAL
74.404,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
3 74404.40
Asus Tuf Gaming F16 FX607VU-RL142 Intel Core 5 210H RTX4050 140W 48GB Ram 512GB SSD Windows 11 Pro 16" Fhd+ K32 Satıcı: Elimar
75.049,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
4 75049.06
Asus Tuf Gaming F16 FX607VU-RL142 Intel Core 5 210H RTX4050 140W 48GB Ram 512GB SSD Windows 11 Pro 16" Fhd+ K32 Satıcı: KUANTUM
76.097,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
5 76097.00
Asus Tuf Gaming F16 FX607VU-RL142 Intel Core 5 210H RTX4050 140W 48GB Ram 512GB SSD Windows 11 Pro 16" Fhd+ K32 - 512 GB - 48 GB
Satıcı: elimar
78.927,91 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
6 78927.91
Asus Tuf Gaming F16 Fx607vu-Rl142 Intel Core 5 210H Rtx4050 140W 48Gb Ram 512Gb Ssd Windows 11 Pro 16" Fhd+ K32
Satıcı: Elimar
78.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
7 78999.00
Asus Tuf Gaming F16 FX607VU-RL142 Intel Core 5 210H RTX4050 140W 48GB Ram 512GB SSD Windows 11 Pro 16" Fhd+ K32 Satıcı: elimar
78.999,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
8 78999.01
Asus Tuf Gaming F16 FX607VU-RL142 Intel Core 5 210H RTX4050 140W 48GB Ram 512GB SSD Windows 11 Pro 16" Fhd+ K32 - 512 GB - 48 GB
Satıcı: Kuantum
80.102,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
9 80102.10
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK