Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus Tuf Gaming F16 FX607VU-RL142-K5 i5-210H RTX4050 8 GB 2 TB SSD 16" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: KuantumSanal
52.485,84 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
1 52485.84
Asus Tuf Gaming F16 FX607VU-RL142 Intel Core 5 210H RTX4050 140W 8gb Ram 2tb SSD Freedos 16" Fhd+ K5 Satıcı: KUANTUMSANAL
54.221,83 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
2 54221.83
Asus Tuf Gaming F16 FX607VU-RL142 Intel Core 5 210H RTX4050 140W 8gb Ram 2tb SSD Freedos 16" Fhd+ K5 Satıcı: KUANTUM
55.455,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önce
3 55455.30
Asus Tuf Gaming F16 FX607VU-RL142 Intel Core 5 210H RTX4050 140W 8gb Ram 2tb SSD Freedos 16" Fhd+ K5 Satıcı: Elimar
56.049,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
4 56049.06
Asus Tuf Gaming F16 Fx607vu-Rl142 Intel Core 5 210H Rtx4050 140W 8Gb Ram 2Tb Ssd Freedos 16" Fhd+ K5
Satıcı: KUANTUM SANAL
56.343,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
5 56343.60
Asus Tuf Gaming F16 FX607VU-RL142 Intel Core 5 210H RTX4050 140W 8gb Ram 2tb SSD Freedos 16" Fhd+ K5 - 2 TB - 8 GB
Satıcı: Kuantum
58.374,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
6 58374.00
Asus Tuf Gaming F16 FX607VU-RL142 Intel Core 5 210H RTX4050 140W 8gb Ram 2tb SSD Freedos 16" Fhd+ K5 - 2 TB - 8 GB
Satıcı: elimar
58.945,91 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
7 58945.91
Asus Tuf Gaming F16 Fx607vu-Rl142 Intel Core 5 210H Rtx4050 140W 8Gb Ram 2Tb Ssd Freedos 16" Fhd+ K5
Satıcı: Elimar
58.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
8 58999.00
Asus Tuf Gaming F16 FX607VU-RL142 Intel Core 5 210H RTX4050 140W 8gb Ram 2tb SSD Freedos 16" Fhd+ K5 Satıcı: elimar
58.999,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önce
9 58999.01
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK