Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus Tuf Gaming F16 FX608JH-RV002W i5-13450HX 16 GB 512 GB SSD RTX5050 16" W11H FHD Oyuncu Dizüstü Bilgisayarı Satıcı: webbt
51.990,46 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
1 51990.46
Asus Tuf Gaming F16 FX608JH-RV002W i5-13450HX 16 GB 512 GB SSD RTX5050 16" W11H FHD Oyuncu Dizüstü Bilgisayarı Satıcı: SistemPazarı
52.441,11 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
2 52441.11
Asus Tuf Gaming F16 I5 13450HX 16 GB Ddr5 512 GB SSD Rtx 5050 16" Fhd IPS WIN11H-FX608JH-RV002W
Satıcı: WebBT
54.996,33 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
3 54996.33
ASUS TUF Gaming F16 FX608JH-RV002W i5 13450HX 16" FHD+ 16 GB DDR5 512 GB SSDGeForce RTX 5050 Win11H Satıcı: WebBT
56.657,57 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
4 56657.57
ASUS TUF Gaming F16 İ5 13450HX 16 GB DDR5 512 GB SSD RTX 5050 16" FHD IPS Win11H FX608JH-RV002W Satıcı: WebBT
56.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
5 56999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK