Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
GPU Modeli:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

Asus TUF Gaming F16 FX608JH-RV080 Laptop Fiyatları

Asus TUF Gaming F16 FX608JH-RV080 i5-13450HX 16 GB 512 GB SSD RTX5050 16" Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: webbt

53.499,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

1 53499.16
Asus Tuf Gamıng F16 Fx608jh-Rv080 Intel I5-13450Hx 8Gb Ram 512Gb Ssd 8Gb Rtx5050 16" Fhd+ Freedos K1

Satıcı: KUANTUM SANAL

54.704,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 54704.90
Asus TUF Gaming F16 FX608JH-RV080 i5-13450HX 16 GB 512 GB SSD RTX5050 16" Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: KuantumSanal

55.110,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

3 55110.13
Asus Tuf Gamıng F16 FX608JH-RV080 Intel I5-13450HX 8gb Ram 512GB SSD 8gb RTX5050 16" Fhd+ Freedos K1

Satıcı: KUANTUMSANAL

55.125,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

4 55125.53
Asus TUF Gaming F16 FX608JH-RV080 8GB RTX5050 115w Intel i5-13450HX 16GB RAM 512GB SSD 16 inç Full HD+ 165Hz

Satıcı: Gpn Teknoloji

55.714,74 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

5 55714.74
ASUS TUF Gaming F16 FX608JH-RV080 8GB RTX5050 115w Intel i5-13450HX 16GB RAM 512GB SSD 16 inç FHD

Satıcı: GpnTeknoloji

55.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 55999.00
Asus Tuf Gamıng F16 FX608JH-RV080 Intel I5-13450HX 8gb Ram 512GB SSD 8gb RTX5050 16" Fhd+ Freedos K1

Satıcı: KUANTUM

56.379,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

7 56379.56
Asus Tuf Gamıng F16 Fx608jh-Rv080 Intel I5-13450Hx 16Gb Ram 512Gb Ssd 8Gb Rtx5050 16" Fhd+ Freedos K7

Satıcı: KUANTUM SANAL

56.498,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 56498.50
Asus TUF Gaming F16 FX608JH-RV080 8GB RTX5050 115w Intel i5-13450HX 16GB RAM 512GB SSD 16 inç Full HD+ 165Hz

Satıcı: KUANTUM

58.228,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

9 58228.07
Asus Tuf Gaming F16 FX608JH-RV080 8gb RTX5050 115W Intel I5-13450HX 16GB Ram 512GB SSD 16 Inç Full Hd+ 165Hz - 16 GB

Satıcı: GpnTeknoloji | 12 yorum

58.759,61 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

10 58759.61
ASUS TUF Gaming F16 FX608JH-RV080 8GB RTX5050 115w Intel i5-13450HX 16GB RAM 512GB SSD 16 inç FHD

Satıcı: Fps Teknoloji

58.847,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

11 58857.04
TUF F16 Intel i5-13450HX 16GB RAM 512GB SSD 8GB RTX5050 115w 16'' Full HD+ 165Hz FreeDos Gaming Laptop FX608JH-RV080 58.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

12 59009
Asus Tuf Gamıng F16 FX608JH-RV080 Intel I5-13450HX 8gb Ram 512GB SSD 8gb RTX5050 16" Fhd+ Freedos K1 - 512 GB - 8 GB

Satıcı: Kuantum

59.346,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

13 59346.90
ASUS TUF F16 FX608JH i5-13450HX 16GB 512GB SSD RTX5050 8GB 16" FHD+ 165Hz + Kaspersky 1Y

Satıcı: GpnTeknoloji

61.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

14 61599.00
Asus TUF Gaming F16 FX608JH-RV080 8GB RTX5050 115w Intel i5-13450HX 16GB RAM 512GB SSD 16 inç Full HD+ 165Hz 65.451,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

15 65461
Asus Tuf Gaming F16 Fx608Jh-Rv080 Rtx5050 Intel I5 13450Hx Taşınabilir Bilgisayar Siyah

Satıcı: GpnTeknoloji

66.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

16 66599.00

Asus TUF Gaming F16 FX608JH-RV080 Laptop Fiyat Geçmişi

Asus TUF Gaming F16 FX608JH-RV080 Laptop Temel Özellikleri

Asus TUF Gaming F16 FX608JH-RV080 Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 354.0 mm
• Derinlik 269.0 mm
• Kalınlık 27.3 mm
• Ağırlık 2.20 kg
• Renk Koyu Gri

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core i5
• İşlemci Modeli Intel Core i5-13450HX
• İşlemci Temel Frekans 3.40 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 4.60 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2023
• İşlemci Çekirdeği 10 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 4 x Verimlilik Çekirdeği 6 x Performans Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 16 Adet
• İşlemci Önbellek 20 MB
• Transistör Mesafesi 10 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 16 GB
• Bellek Frekansı 5600 MHz
• Bellek Türü DDR5

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 3
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 2
• USB Type-C Özellikleri Display Port G-Sync (x1) 10 Gbps Veri Aktarım Hızı
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery (x1)
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• HDMI Özellikleri FRL Desteği
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.3
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6E (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kamera Özellikleri Gürültü Engelleme 1080p Kızılötesi
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Klavye Özellikleri Tek Bölgeli RGB Aydınlatma
• Diğer Özellikler Dolby Atmos Ses Hi-Res Sertifikası (Kulaklık İçin)
• Pil Gücü 90.0 Wh
• Pil Hücre Sayısı 4 Hücreli
• Pil Özellikleri Li-Ion (Lityum-İyon)

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli 13.Nesil İşlemciler İçin Intel UHD Grafik
• Dahili Grafik Azami Frekans 1.45 GHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler DirectX 12.1 Intel Quick Sync Video Multi-Format Codec Engines 1 OpenCL 3.0 OpenGL 4.6

Asus TUF Gaming F16 FX608JH-RV080 Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.