Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
ASUS TUF Gaming F16 FX608JH-RV081 Intel Core i5 13450HX 16GB 512GB SSD RTX5050 Freedos 16" Taşınabilir Bilgisayar - 512 GB - 16 GB
Satıcı: MORİNABİLİŞİM | 111 yorum
52.640,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
1 52640.00
Asus Tuf Gaming F16 FX608JH-RV081 i5-13450HX 16 GB 512 GB SSD RTX5050 16" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: tulparbilgisayar2
52.640,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
2 52640.00
Asus TUF Gaming F16 FX608JH-RV081 Intel Core i5 13450HX 16GB 512GB SSD RTX5050 Freedos 16" Satıcı: Sellshop
53.199,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
3 53199.05
ASUS TUF Gaming F16 FX608JH-RV081 Intel Core i5 13450HX 16GB 512GB SSD RTX5050 Freedos 16" Taşınabilir Bilgisayar - 512 GB - 16 GB
Satıcı: SARE TEKNOLOJİ | 111 yorum
55.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
4 55499.00
Asus TUF Gaming F16 FX608JH-RV081 Intel Core i5 13450HX 16GB 512GB SSD RTX5050 Freedos 16" Satıcı: Morina Bilişim
55.850,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
5 55850.00
Asus TUF Gaming F16 FX608JH-RV081 Intel Core i5 13450HX 16 GB RAM 512 GB SSD RTX5050 FreeDOS F7 Satıcı: KUANTUM
58.228,07 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önce
6 58228.07
Asus Tuf Gaming F16 FX608JH-RV081 i5-13450HX 16 GB 512 GB SSD RTX5050 16" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: akgteknoloji
58.279,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
7 58279.06
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK
Apple MacBook Pro 14.2" M5 (10CPU/10GPU)
84.170,00 TL
Lenovo LOQ 15IRX10 83JE00LATR
53.999,00 TL
Acer Nitro 5 AN517-55
60.599,00 TL
Lenovo LOQ 15IRX10 83JE00ERTR
66.499,00 TL
Monster Abra A5 V21.5.5
60.159,00 TL
Acer Nitro V 15 ANV15-52-76BW
46.999,00 TL
Asus TUF Gaming A15 (2023) FA507NVR-LP017W
69.989,00 TL
Lenovo LOQ 15ARP9 83JC006BTR
40.999,00 TL
HP OMEN Slim Gaming 16-an0011nt (BX9H7EA)