Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Tuf F16 I7-14650HX FX608JHR-RV048-GAMING Intel Core 8gb Ddr5 512GB SSD RTX5050 8gb 16" Full Hd+ 165Hz IPS Freedos Laptop
58.599,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
2 dk önce
1 58599.00
ASUS TUF Gaming F16 FX608JHR-RV048 i7-14650HX 8GB RAM 512GB SSD RTX5050 FreeDOS K1 Satıcı: KUANTUMSANAL
60.246,48 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
2 60246.48
Asus Tuf Gaming F16 FX608JHR-RV048 I7-14650HX 8gb Ram 512GB SSD RTX5050 Freedos K1 Satıcı: KUANTUM
61.617,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önce
3 61617.00
Asus Tuf Gaming F16 Fx608jhr-Rv048 I7-14650Hx 8Gb Ram 512Gb Ssd Rtx5050 Freedos K1
Satıcı: KUANTUM SANAL
62.604,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
4 62604.00
Asus Tuf Gaming F16 FX608JHR-RV048 I7-14650HX 8gb Ram 512GB SSD RTX5050 Freedos K1 - 512 GB - 8 GB
Satıcı: Kuantum
64.860,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
5 64860.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK