Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
GPU Modeli:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

Asus TUF Gaming F16 FX608JHR-RV051 Laptop Fiyatları

Asus TUF Gaming F16 FX608JHR-RV051 i7-14650HX 16 GB 512 GB RTX5050 16" Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: KuantumSanal

60.067,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

1 60067.13
Asus Tuf Gaming F16 FX608JHR-RV051 Intel Core I7 14650HX 8 GB Ram 512 GB SSD RTX5050-8GB 115W Freedos K1

Satıcı: KUANTUMSANAL

60.246,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

2 60246.48
ASUS TUF GAMING F16 INTEL I7-14650HX 16GB DDR5 512GB SSD RTX5050 16" FHD+ 165Hz DOS

Satıcı: Kinzy

60.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 60749.00
Asus Tuf Gaming F16 FX608JHR-RV051 Intel Core I7 14650HX 8 GB Ram 512 GB SSD RTX5050-8GB 115W Freedos K1

Satıcı: KUANTUM

61.617,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

4 61617.00
Asus Tuf Gaming F16 FX608JHR-RV051 Intel Core I7 14650HX 16 GB Ram 512 GB SSD RTX5050-8GB 115W Freedos K7

Satıcı: KUANTUMSANAL

62.053,87 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

5 62053.87
Asus Tuf Gaming F16 Fx608jhr-Rv051 Intel Core I7 14650Hx 8 Gb Ram 512 Gb Ssd Rtx5050-8Gb 115W Freedos K1

Satıcı: KUANTUM SANAL

62.604,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 62604.00
Asus Tuf Gaming F16 FX608JHR-RV051 Intel Core I7 14650HX 16 GB Ram 512 GB SSD RTX5050-8GB 115W Freedos K7

Satıcı: KUANTUM

63.465,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

7 63465.51
Asus Tuf Gaming F16 Fx608jhr-Rv051 Intel Core I7 14650Hx 16 Gb Ram 512 Gb Ssd Rtx5050-8Gb 115W Freedos K7

Satıcı: KUANTUM SANAL

64.482,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 64482.10
Asus Tuf Gaming F16 FX608JHR-RV051 Intel Core I7 14650HX 8 GB Ram 512 GB SSD RTX5050-8GB 115W Freedos K1

Satıcı: Kuantum

64.860,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

9 64860.00
Asus Tuf Gamıng F16 FX608JHR-RV051 Intel I7-14650HX 16GB Ddr5 512GB Pcıe SSD 8gb RTX5050 16" Fhd+ 165Hz Freedos - 16 GB

Satıcı: Kuantum

66.805,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

10 66805.80

Asus TUF Gaming F16 FX608JHR-RV051 Laptop Fiyat Geçmişi

Asus TUF Gaming F16 FX608JHR-RV051 Laptop Temel Özellikleri

Asus TUF Gaming F16 FX608JHR-RV051 Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 354.0 mm
• Derinlik 269.0 mm
• Kalınlık 27.3 mm
• Ağırlık 2.20 kg
• Renk Koyu Gri

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core i7
• İşlemci Modeli Intel Core i7-14650HX
• İşlemci Temel Frekans 3.70 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 5.20 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2024
• İşlemci Çekirdeği 16 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 8 x Performans Çekirdeği 8 x Verimlilik Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 24 Adet
• İşlemci Önbellek 30 MB
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 16 GB
• Bellek Türü DDR5

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

• Sabit Disk (SSD) Var
• Sabit Disk (SSD) Boyutu 512 GB

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 3
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 2
• USB Type-C Özellikleri Display Port G-Sync (x1) 10 Gbps Veri Aktarım Hızı
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery (x1)
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• HDMI Özellikleri FRL Desteği
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.3
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6E (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kamera Özellikleri Gürültü Engelleme 1080p Kızılötesi
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Klavye Özellikleri Tek Bölgeli RGB Aydınlatma
• Diğer Özellikler Dolby Atmos Ses Hi-Res Sertifikası (Kulaklık İçin)
• Pil Gücü 90.0 Wh
• Pil Hücre Sayısı 4 Hücreli
• Pil Özellikleri Li-Ion (Lityum-İyon)

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

Asus TUF Gaming F16 FX608JHR-RV051 Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.