Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
ASUS TUF Gaming F16 FX608JHR-RV053 Intel Core i7 14650HX 16GB 512GB SSD RTX5050 Freedos 16" Taşınabilir Bilgisayar - 512 GB - 16 GB
Satıcı: BOZDAN Teknoloji | 4 yorum
58.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önce
1 58999.00
ASUS TUF Gaming F16 i7-14650HX 16 GB 512 GB SSD RTX 5050 16" FreeDOS Satıcı: Bozdan Teknoloji
58.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
2 58999.00
Asus TUF Gaming F16 FX608JHR-RV053-F7 i7-14650HX 16 GB 512 GB SSD RTX5050 16" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: KuantumSanal
60.067,13 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯53 dk önce
3 60067.13
Asus TUF Gaming F16 FX608JHR-RV053 Intel Core i7 14650HX 16 GB RAM 512 GB SSD RTX5050 FreeDOS F7 Satıcı: KUANTUMSANAL
62.053,87 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
4 62053.87
Asus TUF Gaming F16 FX608JHR-RV053 Intel Core i7 14650HX 16GB 512GB SSD RTX5050 Freedos 16" Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: BOZDAN Teknoloji
62.724,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
5 62724.03
Asus Tuf Gaming F16 FX608JHR-RV053 i7-14650HX 16 GB 512 GB SSD RTX5050 16" Dos Dizüstü Oyuncu Bilgisayarı Satıcı: BozdanTeknoloji
62.979,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯53 dk önce
6 62979.06
Asus TUF Gaming F16 FX608JHR-RV053 Intel Core i7 14650HX 16GB 512GB SSD RTX5050 Freedos 16" Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: BOZDAN TEKNOLOJİ
63.314,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önce
7 63314.06
Asus Tuf Gaming F16 FX608JHR-RV053 Intel Core I7 14650HX 16 GB Ram 512 GB SSD RTX5050 Freedos F7
Satıcı: Kuantum
66.805,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önce
8 66805.80
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK