Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
ASUS TUF Gaming F16 FX608JM-RV073-Gaming i5-13450HX 16GB 512GB SSD RTX 5060 16" FHD+ WUXGA IPS Freedos Satıcı: Technohayy
57.299,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
1 57299.04
Asus Tuf Gaming F16 FX608JM-RV073 Intel Core I5 13450HX 16 GB Ram 512 GB SSD RTX5060 Freedos F7
Satıcı: Technoavm
80.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
2 80599.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK
Asus TUF Gaming A16 FA608UM-RV131
54.498,99 TL
Asus TUF Gaming A16 FA608UM-RV016
58.999,00 TL
Asus TUF Gaming F16 FX608JM-RV076
57.999,00 TL
Game Garaj Slayer X7T-5060 C7
68.499,00 TL
Casper Excalibur G915.1362-DF60X-C
64.599,00 TL
Erazer Defender 17 P1 MD62757
59.219,06 TL
Lenovo LOQ 15IRX10 83JE00EQTR
46.999,00 TL
Lenovo LOQ 17IRX10 83JH006HTR
108.999,00 TL
Asus TUF Gaming F16 FX608JM-RV075