Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus Vivobook 16 V3607VH-RP035W Intel Core 5 210H 16GB 512GB SSD RTX5050 Windows 11 Home 16" Wuxga - 512 GB - 16 GB
Satıcı: Tekno Dream | 8 yorum
44.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
1 44999.00
ASUS Vivobook 16 V3607VH-RP035W Intel Core 5 210H 16GB 512GB SSD RTX5050 Windows 11 Home 16" WUXGA Satıcı: Tekno Dream
44.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
2 44999.00
Asus 16.0-inch, Wuxga (1920 x 1200) 16:10 aspect ratio, 144Hz refresh rate, Intel® Core™ 5 210h, Ddr5 16gb, 512gb M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 Satıcı: Teknosa
49.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
3 49999.00
Asus V3607vh-rp035w Intel Core 5-210h 16gb RAM 512gb SSD 16.0'' W11 Notebook
49.999,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
1 saat önce
4 49999.00
Asus Vivobook 16 V3607VH-RP035W Intel Core 5 210H 16GB 512GB SSD RTX5050 Windows 11 Home 16" Wuxga - 512 GB - 16 GB
Satıcı: Fps Teknoloji | 8 yorum
50.137,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
5 50137.05
Asus 16.0-İnch, Wuxga (1920 X 1200) 16:10 Aspect Ratio, 144Hz Refresh Rate, Intel® Core™ 5 210H, Ddr Satıcı: Fps Teknoloji
50.349,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
6 50349.05
Asus 16.0-inch, Wuxga (1920 x 1200) 16:10 aspect ratio, 144Hz refresh rate, Intel® Core™ 5 210h, Ddr5 16gb, 512gb M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 Satıcı: Fps Teknoloji
52.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
7 52999.00
Vivobook 16 V3607vh-Rp035w Intel Core 5 210H 16Gb 512Gb Ssd Rtx5050 Windows 11 Home 16" Wuxga
Satıcı: Fps Teknoloji
52.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önce
8 52999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK