Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
GPU Modeli:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

Asus V16 V3607VP-RP012W Laptop Fiyatları

Asus Vivobook V16 V3607VP-RP012W i7-240H 16 GB 512 GB SSD 8 GB RTX5070 16" W11H Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: websiniall

59.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

1 59499.00
Asus Vivobook V16 V3607VP-RP012W Core 7 240H-RTX5070 8GB-16Gb-512Gb Ssd-16inc-W11

Satıcı: websinial

59.779,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

2 59779.02
Asus Vivobook V16 V3607VP-RP012W Core 7 240H-RTX5070 8GB-16GB-512GB SSD-16INC-W11 - 8 GB

Satıcı: Websinial

64.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 64999.00
Asus Vivobook V16 V3607VP-RP012W Core 7 240H-RTX5070 8GB-16Gb-512Gb Ssd-16inc-W11

Satıcı: Zenova Bilişim

65.075,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

4 65075.00
Asus 16" Core 7 240H - 16Gb Ddr5 Ram - 512Gb Nvme - 8Gb Rtx 5070 W11h / Vıvobook V16 V3607vp-Rp012w-

Satıcı: ramazanmutlu

70.930,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

5 70930.00
Asus 16" Core 7 240H - 16Gb Ddr5 Ram - 512Gb Nvme - 8Gb Rtx 5070 W11h / Vıvobook V16 V3607vp-Rp012w-

Satıcı: onlinealisverisyap

72.081,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

6 72081.30
Asus Vivobook V16 V3607VP-RP012W i7-240H 16 GB 512 GB SSD 8 GB RTX5070 16" W11H Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: onlinealisverisyap

73.173,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

7 73173.33
Asus Vivobook V16 V3607VP-RP012W Core 7 240H-RTX5070 8GB-16GB-512GB SSD-16INC-W11 - 8 GB

Satıcı: onlinealisverisyap

76.959,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 76959.05
ASUS Vivobook V16 V3607VP-RP012W Core 7 240H-RTX5070 8GB-16Gb-512Gb Ssd-16inc-W11

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR

80.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 80999.00
Asus Vivobook V16 2.Nesil Core 7 240H-RTX5070 8GB-16Gb-512Gb Ssd-16inc-W11 80.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 80999.00

Asus V16 V3607VP-RP012W Laptop Fiyat Geçmişi

Asus V16 V3607VP-RP012W Laptop Temel Özellikleri

Asus V16 V3607VP-RP012W Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 357.0 mm
• Derinlik 250.7 mm
• Kalınlık 22.0 mm
• Ağırlık 1.95 kg
• Renk Siyah

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core 7
• İşlemci Modeli Intel Core 7 240H
• İşlemci Temel Frekans 2.50 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 5.20 GHz
• Verimlilik Çek.Düşük Frekans 1.80 GHz
• Verimlilik Çek.Turbo Frekans 4.00 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2024
• İşlemci Çekirdeği 10 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 4 x Verimlilik Çekirdeği 6 x Performans Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 16 Adet
• İşlemci Önbellek 24 MB
• Transistör Mesafesi 10 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator Intel High Definition Audio Intel Image Processing Unit Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 16 GB
• Bellek Türü DDR5
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 1
• USB Type-C Özellikleri Display Port 5 Gbps Veri Aktarım Hızı
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• HDMI Özellikleri FRL Desteği
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.3
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6 (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kamera Özellikleri 1080p (Kapatılabilir)
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Diğer Özellikler Asus SonicMaster
• Pil Gücü 63.0 Wh
• Pil Hücre Sayısı 3 Hücreli
• Pil Özellikleri Li-Ion (Lityum-İyon)

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli Intel Graphics
• Dahili Grafik Azami Frekans 1.55 GHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler DirectX 12.1 Execution Units 64 Intel Quick Sync Video Multi-Format Codec Engines 1 OpenCL 3.0 OpenGL 4.6

Asus V16 V3607VP-RP012W Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.