Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus VivoBook 16 V3607VU-RP285W i5-210H 8 GB 512 GB SSD RTX4050 16" W11H Satıcı: nesiltech
38.163,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önce
1 38163.06
Asus Vivobook 16 V3607VU-RP061W Core 5-210H 8 GB 512 GB SSD 6 GB RTX4050 16" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: fpsteknoloji
39.479,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önce
2 39479.06
Asus V16 V3607VU-RP061W Core 5 210H 8GB 512SSD RTX4050 16" FullHD+ W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Fps Teknoloji
39.709,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
3 39709.05
ASUS Vivobook 16 V3607VU-RP285W Intel Core 5-210H 8GB 512 GB SSD 6GB RTX 4050 16"WUXGA 144hz Windows 11 Home Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: Z- online | 2 yorum
40.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önce
4 40999.00
ASUS Vivobook 16 V3607VU-RP285W Intel Core 5-210H 8GB 512 GB SSD 6GB RTX 4050 16"WUXGA 144hz Windows 11 Home Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: nesiltech | 2 yorum
41.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önce
5 41999.00
ASUS Vivobook 16 V3607VU-RP285W Intel Core 5-210H 8GB 512 GB SSD 6GB RTX 4050 16"WUXGA 144hz Win11Home Satıcı: Fps Teknoloji
42.749,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
6 42749.05
Vivobook 16 V3607vu-Rp285w Intel Core 5-210H 8Gb 512 Gb Ssd 6Gb Rtx 4050 16"Wuxga 144Hz Windows 11 Home Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: Fps Teknoloji
44.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
7 44999.00
ASUS Vivobook 16 Core 5 210H 8GB 512GB SSD RTX4050/6GB 144Hz 16" WUXGA W11H V3607VU & PER4 ÇANTA Satıcı: Per4mance
50.423,37 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önce
8 50423.37
Asus Vivobook 16 Core 5 210H 8Gb 512Gb Ssd Rtx4050/6Gb 144Hz 16" Wuxga W11h V3607vu & Per4 Çanta
Satıcı: Per4mance
51.100,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
9 51100.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK