Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
ASUS VivoBook 16X V3607VU-RP276A013 Core5 210H 16GB 512SSD RTX4050 16" WUXGA W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: GumusBilisimComTr
48.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
1 48999.00
Asus Vivobook 16X V3607vu-Rp276a013 Core5 210H 16Gb 512Ssd Rtx4050 16" Wuxga W11p Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Teknoraks
52.998,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
2 52998.60
Asus VivoBook 16X V3607VU-RP276A013 Core 5 210H 16 GB 512 GB SSD RTX4050 16" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: teknoraks
53.849,78 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
3 53849.78
Asus VivoBook 16X V3607VU-RP276A013 Core5 210H 16GB 512SSD RTX4050 16" WUXGA W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
55.165,32 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
4 55165.32
Asus Vivobook 16X V3607VU-RP276A013 Core5 210H 16GB 512SSD RTX4050 16" Wuxga W11P Dizüstü Bilgisayar - 512 GB - 16 GB
Satıcı: teknoraks
57.979,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
5 57979.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK