Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus Vivobook 16 V3607VU-RP288BS9 I5 210H 24GB 1tb SSD Rtx 4050 6gb Freedos Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: Fps Teknoloji
56.666,55 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
1 56666.55
Asus Vivobook 16 V3607VU-RP288BS9 I5 210H 24GB 1tb SSD Rtx 4050 6gb Freedos Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: Fps Teknoloji | 1 yorum
59.649,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
2 59649.00
Asus Vivobook 16 V3607VU-RP288BS9 I5 210H 24GB 1tb SSD Rtx 4050 6gb Freedos Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: CİMETE TEKNOLOJİ | 1 yorum
59.749,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
3 59749.00
Asus VivoBook 16 V3607VU-RP288BS9 i5-210H 24 GB 1 TB SSD RTX4050 16" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: cimete-teknoloji
62.932,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
4 62932.06
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK