Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: emarket | 1 yorum
16.049,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯58 dk önceki fiyat
1 16049.00 Asus Vivobook 15 Intel Core I5 1235U 8gb 256GB SSD Windows 11 Home 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar X1502ZA-EJ030W-PSatıcı: Pc Sanal | 3 yorum
16.699,00 TL + Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
2 16709 ASUS Vivobook 15 12.nesil Core I5 1235u-8gb-256gb Ssd-15.6inc-w11Satıcı: PC Sanal
16.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯57 dk önceki fiyat
3 16699.00 Asus Vivobook 15 Intel Core I5 1235U 16GB 256GB SSD Windows 11 Home 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar X1502ZA-EJ030W-P1 (Çanta Hediye)Satıcı: PRESTİJMARKET | 1 yorum
17.499,00 TL + Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
4 17509 Asus Vivobook 15 X1502za İ5 1235U 8Gb Ram 256Gb Ssd 15.6'' Fhd Fdos Ej030w & Per4 Canta 18.303,97 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 18303.97 Asus Vivobook 15 X1502za-Ej030w Intel Core I5 1235U 8Gb 256Gb Ssd 15.6'' Windows 11 Dizustu BilgisayarSatıcı: Ensarbilişim
18.619,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 18619.02 Asus Vivobook 15 X1502ZA-EJ030W Intel Core I5 1235U 8gb 256GB SSD 15.6'' Windows 11 Dizüstü BilgisayarSatıcı: Sner Teknoloji
18.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 19009 Asus Vivobook 15 X1502ZA i5 1235U 8GB RAM 256GB SSD 15.6'' FHD FDOS EJ030W & PER4 ÇantaSatıcı: PER4MANCE
19.025,55 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 19035.55 ASUS Vivobook 15 X1502ZA i5 1235U 8GB RAM 256GB SSD 15.6'' FHD FDOS EJ030W & PER4 ÇANTASatıcı: Per4mance
19.406,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
9 19406.06 Asus Vivobook 15 X1502ZA i5 1235U 8GB RAM 256GB SSD 15.6'' FHD W11HOME EJ030W & PER4 ÇantaSatıcı: PER4MANCE
21.635,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
10 21645.08 ASUS Vivobook 15 X1502ZA i5 1235U 8GB RAM 256GB SSD 15.6'' FHD W11HOME EJ030W & PER4 ÇANTASatıcı: Per4mance
22.067,78 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
11 22067.78 Asus Vivobook 15 X1502ZA i5 1235U 8GB RAM 256GB SSD 15.6'' FHD W11PRO EJ030W & PER4 ÇantaSatıcı: PER4MANCE
23.595,86 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
12 23605.86