Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
Asus Vivobook X1502 Intel Core 5 16GB 512GB Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar Snertech
Satıcı: SANALDESTEK | 28 yorum
29.673,44 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
1 29673.44
Asus Vivobook X1502za-Ej1066as Cı5-1235U 16Gb 512Gb Freedos 15.6Fhd Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: Ensarbilişim
29.604,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
2 29604.10
Asus Vivobook X1502 Intel Core 5 16GB 512GB Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar Snertech
Satıcı: Sner Teknoloji | 28 yorum
30.379,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
3 30379.02
Asus Vivobook X1502ZA 15 Intel Core I5 1235U 12.nesil 16GB 512GB SSD Fredoos 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar Sner4 Satıcı: Sner Teknoloji
30.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
4 30999.00
Asus Vivobook X1502ZA-EJ1066AS CI5-1235U 16GB 512GB Freedos 15.6fhd Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: Sner Teknoloji
30.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
5 30999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK