Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: GpnTeknoloji | 19 yorum
13.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 13299.00 Asus VivoBook 15 X1502ZA-EJ1070 i5-1235U 8 GB 512 GB SSD 15.6" Dos FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: onlinetrading
13.999,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯55 dk önceki fiyat
2 13999.90 ASUS Vivobook 15 X1502za-ej1070 I5-1235u 8gb Ram 512gb Ssd 15.6" Fhd Freedos 15.6'' Fhd FreedosSatıcı: GpnTeknoloji
14.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯56 dk önceki fiyat
3 14299.00 Asus NB X1502ZA-EJ1069 i5-1235U 8 GB 512 GB O/b 15.6"Free Dos FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: TEKNOCİTY1 | 1 yorum
14.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önceki fiyat
4 14499.00 Asus Vivobook 15 X1502ZA-EJ1070 i5-1235U 8GB RAM 512GB SSD 15.6 inç FHD FreeDOSSatıcı: GpnTeknoloji
14.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önceki fiyat
5 14699.00 ASUS NB X1502ZA-EJ1069 I5-1235U 8GB 512GB O/B 15.6" FHD DOSSatıcı: TEKNOCİTY | 1 yorum
14.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯56 dk önceki fiyat
6 14999.00 Asus Vivobook 15 X1502za-Ej1070 İ5-1235U 8Gb Ram 512Gb Ssd 15.6 İnc Fhd FreedosSatıcı: GpnTeknoloji
15.246,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 15246.30 Asus Vivobook 15 X1502ZA-EJ1070 i5-1235U 8GB RAM 512GB SSD 15.6 inç FHD FreeDOSSatıcı: GpnTeknoloji
15.637,23 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
8 15637.23 Asus Vivobook 15 X1502za-Ej1070 İ5-1235U 8Gb Ram 512Gb Ssd 15.6 İnc Fhd FreedosSatıcı: SERY TECH
15.679,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 15679.02 Asus Nb X1502ZA-EJ1069 I5-1235U 8gb 512GB O/b 15.6" Fhd DosSatıcı: deltabilgisayar
15.995,00 TL + Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
10 16005 Asus Vivobook 15 X1502ZA-EJ1069 I5-1235U 8gb 512SSD 15.6" Fullhd Freedos Taşınabilir BILGISAYAR - MaviSatıcı: TEKNOCİTY1 | 1 yorum
15.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
11 16009 Asus Vivobook 15 X1502ZA-EJ1070 i5-1235U 8GB RAM 512GB SSD 15.6 inç FHD FreeDOSSatıcı: Gpnteknoloji
16.744,00 TL + Kargo Siteye Git ❯51 dk önceki fiyat
12 16754 ASUS X1502ZA-EJ1069 Cİ5-1235U 8GB 512SSD O/B 15.6 FDOS NotebookSatıcı: TeknoMerkezim
17.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
13 17299.00