Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
ASUS Vivobook 15 Intel Core 5 120U 16GB 512GB SSD W11P 15.6" FHD Bilgisayar Satıcı: SANALDESTEK BİLİŞİM ANONİM ŞİRKETİ
28.500,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
1 28500.00
ASUS Vivobook 15 Intel Core 5 120U 16GB 512GB SSD W11P 15.6" FHD Bilgisayar Satıcı: ÖZTEK BİLGİSAYAR
29.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
2 29999.00
Asus Vivobook 15 Taşınabilir Bilgisayar 15.6" FHD Intel Core i5 1235U 16GB RAM 512GB SSD Windows 11 Pro
Satıcı: Sner Teknoloji
30.379,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önce
3 30379.02
Asus Vivobook 15 Taşınabilir Bilgisayar 15.6" FHD Intel Core i5 1235U 16GB RAM 512GB SSD Windows 11 Pro
Satıcı: istanbulArena
30.379,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önce
4 30379.99
Asus Vivobook 15 X1502ZA-EJ1644 Intel Core I5 1235U 16GB 512GB SSD Windows 11 Pro 15.6 Fhd Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: Sner Teknoloji
30.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
5 30999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK