Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus Vivobook X1502 Intel Core I5 8gb 512GB SSD Windows 11 Home 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar SnerTech
Satıcı: istanbulArena | 2 yorum
27.439,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
1 27439.02
Asus Vivobook X1502 Intel Core I5 8gb 512GB SSD Windows 11 Home 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar SnerTech
Satıcı: Sner Teknoloji | 2 yorum
27.929,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
2 27929.02
Asus Vivobook X1502ZA 15 Intel Core I5 1235U 12.nesil 8gb 512GB SSD Windows 11 Home 15.6" Fhd Taşınabilir Satıcı: Sner Teknoloji
28.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
3 28999.00
ASUS X1502za-Ej490w Intel i5-1235u 8gb 512gb Ssd Intel Iris Xe Graphics 15.6" Fhd W11 Mavi Notebook Satıcı: SANALDESTEK
33.123,49 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
4 33123.49
ASUS X1502za-Ej490w Intel i5-1235u 8gb 512gb Ssd Intel Iris Xe Graphics 15.6" Fhd W11 Mavi Notebook Satıcı: SANALDESTEK BİLİŞİM ANONİM ŞİRKETİ
35.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
5 35999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK9 yorum