Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Palladium Store | 25 yorum
14.693,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 14693.00 Asus X1502ZA-EJ654W i5-1235U 8 GB 256 GB SSD 15.6" W11 FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: e-studio
15.249,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
2 15249.00 ASUS X1502za-Ej654w Intel i5-1235u 8gb 256gb Ssd Intel Iris Xe Graphics 15.6" Fhd W11 Mavi NotebookSatıcı: Ada Teknoloji | 25 yorum
15.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 15499.00 Asus X1502ZA-EJ654W Intel I5-1235U 8gb 256GB SSD Intel Iris Xe Graphics 15.6" Fhd W11 Mavi NotebookSatıcı: Hancell Teknoloji | 25 yorum
15.799,00 TL + Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
4 15809 Asus X1502ZA-EJ654W Intel I5-1235U 8gb 256GB SSD Intel Iris Xe Graphics 15.6" Fhd W11 Mavi Notebook - Koyu MaviSatıcı: SANALDESTEK
15.899,00 TL + Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
5 15909 Asus X1502za-Ej654w Intel I5-1235U 8Gb 256Gb Ssd Intel Iris Xe Graphics 15.6 Fhd W11 Mavi NotebookSatıcı: Ensarbilişim
15.973,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önceki fiyat
6 15973.02 Asus X1502za-Ej654w Intel i5-1235u 8gb 256gb Ssd Intel Iris Xe Graphics 15.6" Fhd W11 Mavi NotebookSatıcı: TEKNOSA
15.997,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
7 15997.00