Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:
Dokunmatik Ekran:
Yok

Asus Vivobook 15 X1504VA (16GB/1TB/W11H) Laptop Fiyatları

Asus Vivobook 15 X1504VA-BQ5382W Intel Core 5 120U 16GB 512GB SSD Windows 11 Home 15.6" Fhd +Boz Çanta Hediye - 1 TB - 16 GB

Satıcı: E-Online | 3 yorum

32.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 32399.00
Asus 15.6" X1504VA NJ2861W Core 5 120U- 16GB Ddr5 Ram- 1tb M2 Nvme- O/b UHD W11H - 250 GB - 8 GB

Satıcı: indirimde

32.548,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

2 32548.95
15.6" X1504va Nj2861w Core 5 120U- 16Gb Ddr5 Ram- 1Tb M2 Nvme- O/B Uhd W11h

Satıcı: indirimdehepsi

32.811,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 32811.50
ASUS Vivobook 15 X1504VA-NJ725 Intel Core I3 1315U 16GB 1tb SSD Windows 11 Home 15.6" Taşınabilir Bilgisayar - Webzone Çanta

Satıcı: Cimete Teknoloji

33.249,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

4 33249.05
Asus Vivobook 15 X1504VA-NJ3665A10 i5-120U 16 GB 1 TB SSD 15.6" W11H Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: arezteknoloji

34.753,76 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

5 34753.76
Asus Vivobook 15 X1504va Core 5 120U 16Gb 1Tb Ssd W11h 15.6'' Fhd Laptop - Webzone Çanta Wz3

Satıcı: Webzone

35.301,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 35301.00
Asus vivobook 15 X1504VA Intel Core 5 120U 16GB 1tb SSD W11 Home 15.6" Duddi - 1 TB - 16 GB

Satıcı: Duddi

35.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

7 35899.00
Asus Vivobook 15 X1504VA-NJ3665AT23 Core 5 120U 16 GB 1 TB SSD 15.6" W11H Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: atatech

36.408,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

8 36408.08
Asus Vivobook 15 Intel Core 5 120U 16 GB 1 TBSSD Windows 11 Home 15.6" Taşınabilir Bilgisayar X1504VA-NJ3665AT23

Satıcı: ATATECH

36.891,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

9 36891.36
Asus vivobook 15 X1504VA Intel Core 5 120U 16GB 1tb SSD W11 Home 15.6" Duddi Çanta+Mouse+Mousepad+Usbbellek+Temizlikkit - 1 TB - 16 GB

Satıcı: Duddi

37.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

10 37899.00
Asus Vivobook 15 Intel Core I7-1355U 16GB 1tb SSD 15.6" WINDOWS11HOME Fhd Dizüstü Bilgisayar X1504VA-NJ41023+WEBLEGELSINÇANFA

Satıcı: Sner Teknoloji

44.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

11 45009
ASUS Vivobook 15 X1504VA i7 1355U 16GB RAM 1TB SSD 15.6'' FHD W11H Dizüstü Bilgisayar & PER4 ÇANTA

Satıcı: Per4mance

52.965,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

12 52965.17

Asus Vivobook 15 X1504VA (16GB/1TB/W11H) Laptop Fiyat Geçmişi

Asus Vivobook 15 X1504VA (16GB/1TB/W11H) Laptop Temel Özellikleri

Yok

Asus Vivobook 15 X1504VA (16GB/1TB/W11H) Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 359.7 mm
• Derinlik 232.5 mm
• Kalınlık 17.9 mm
• Ağırlık 1.70 kg
• Renk Koyu Mavi

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core 7
• İşlemci Modeli Intel Core 7 150U
• İşlemci Temel Frekans 4.00 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 5.40 GHz
• Verimlilik Çek.Düşük Frekans 1.20 GHz
• Verimlilik Çek.Turbo Frekans 4.00 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2024
• İşlemci Çekirdeği 10 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 2 x Performans Çekirdeği 8 x Verimlilik Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 12 Adet
• İşlemci Önbellek 12 MB
• Transistör Mesafesi 10 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Image Processing Unit 6.0 Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 16 GB
• Bellek Türü DDR4

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

• Harici Grafik İşlemcisi (GPU) Yok

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 2.x Var
• USB 2.x Adedi 1
• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 1
• USB Type-C Özellikleri USB-C 3.2 Gen 1
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 1.4
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 4.1
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 5 (802.11ac)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Parmak İzi Okuyucu Yok
• Kamera Özellikleri 720p (Kapatılabilir) 2 Adet Mikrofon
• Diğer Özellikler Asus Antibakteriyel Koruma Asus SonicMaster Güvenilir Platform Modülü (TPM)
• Pil Gücü 42.0 Wh
• Pil Hücre Sayısı 3 Hücreli
• Pil Özellikleri Li-Ion (Lityum-İyon) 49 Dakikada Yaklaşık %60 Şarj
• Hızlı Şarj Özelliği Var
• Darbelere Dayanıklılık Var
• Dayanıklılık Standardı MIL-STD-810H

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli Intel Graphics
• Dahili Grafik Azami Frekans 1.3 GHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler DirectX 12.1 Display Port 1.4 Intel Quick Sync Video OpenCL 3.0 OpenGL 4.6

Asus Vivobook 15 X1504VA (16GB/1TB/W11H) Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.