Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:
Dokunmatik Ekran:
Yok

Asus Vivobook 15 X1504VA (24GB/512SSD/DOS) Laptop Fiyatları

Asus Vivobook 15 X1504va-nj725a006 İ3-1315u 24gb 512ssd 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: cimete-teknoloji

27.259,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

1 27259.06
Asus Vivobook 15 X1504VA Intel Core I3 1315U 24GB 512GB SSD Fdos 15.6" Taşınabilir Bilgisayar + Djt Çanta - 512 GB - 24 GB

Satıcı: Compmarkt

29.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 29599.00
Asus Vivobook 15 X1504VA Intel Core I3 1315U 24GB 512GB SSD Fdos 15.6" Taşınabilir Bilgisayar + Djt Çanta - 512 GB - 24 GB

Satıcı: istanbulArena

29.999,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 29999.99
Asus Vivobook 15 X1504VA-NJ3665A79 i5-120U 24 GB 512 GB SSD 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: arezteknoloji

30.876,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

4 30876.11
Vivobook 15 X1504va Intel Core I3 1315U 24Gb 512Gb Ssd Fdos 15.6" Taşınabilir Bilgisayar + Djt Çanta

Satıcı: Cimete-Teknoloji

31.514,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 31514.10
Vivobook 15 X1504va-Bq5386 Intel Core 5-120U 24Gb Ddr5 512Gb Ssd 15.6 Inç Full Hd 60Hz Ips-Level Freedos Laptop

Satıcı: Cimete-Teknoloji

31.991,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 31991.60
Asus Vivobook 15 X1504VA-NJ3665 FR118 Intel Core 5 120U 24 GB 512 GB SSD Yok (Free Dos) 15.6" Taşınabilir Bilgisayar + Çanta

Satıcı: Elimar

33.249,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

7 33249.05
Asus Vivobook 15 X1504VA-BQ5386 Intel Core 5-120U 24GB Ddr5 512GB SSD 15.6 Inç Full Hd 60Hz Ips-Level Freedos Laptop - 512 GB - 24 GB

Satıcı: CİMETE TEKNOLOJİ

33.489,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

8 33489.00
Asus Vivobook 15 Intel Core 5 120U 24 GB 512 GB SSD FreeDos 15.6" Taşınabilir Bilgisayar X1504VA-NJ3665AT12

Satıcı: ATATECH

34.094,61 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

9 34094.61
Asus Vivobook 15 X1504VA-NJ3665 FR118 Intel Core 5 120U 24 GB 512 GB SSD Yok (Free Dos) 15.6" Taşınabilir Bilgisayar + Çanta

Satıcı: elimar

34.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

10 34999.00
Asus Vivobook 15 X1504VA-NJ1499A005 i7-1355U 24GB 512SSD 15.6" FHD FreeDOS Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: Teknoraks

43.081,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

11 43091
Asus Vivobook 15 X1504VA-NJ1499A005 i7-1355U 24GB 512SSD 15.6" FHD FreeDOS Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: Teknoraks

43.277,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

12 43277.22

Asus Vivobook 15 X1504VA (24GB/512SSD/DOS) Laptop Fiyat Geçmişi

Asus Vivobook 15 X1504VA (24GB/512SSD/DOS) Laptop Temel Özellikleri

Yok

Asus Vivobook 15 X1504VA (24GB/512SSD/DOS) Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 359.7 mm
• Derinlik 232.5 mm
• Kalınlık 17.9 mm
• Ağırlık 1.70 kg
• Renk Koyu Mavi

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core i3
• İşlemci Modeli Intel Core i3-1315U
• İşlemci Temel Frekans 3.30 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 4.50 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2023
• İşlemci Çekirdeği 6 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 2 x Performans Çekirdeği 4 x Verimlilik Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 8 Adet
• İşlemci Önbellek 10 MB
• Transistör Mesafesi 10 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel Hyper-Threading Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 24 GB
• Bellek Türü DDR4

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

• Harici Grafik İşlemcisi (GPU) Yok

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 2.x Var
• USB 2.x Adedi 1
• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 1
• USB Type-C Özellikleri USB-C 3.2 Gen 1
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 1.4
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 4.1
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 5 (802.11ac)
• Wi-Fi Diğer Özellikler Dual Band

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Parmak İzi Okuyucu Yok
• Kamera Özellikleri 720p (Kapatılabilir) 2 Adet Mikrofon
• Diğer Özellikler Asus Antibakteriyel Koruma Asus SonicMaster Güvenilir Platform Modülü (TPM)
• Pil Gücü 42.0 Wh
• Pil Hücre Sayısı 3 Hücreli
• Pil Özellikleri Li-Ion (Lityum-İyon)
• Darbelere Dayanıklılık Var
• Dayanıklılık Standardı MIL-STD-810H

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli 13.Nesil İşlemciler İçin Intel UHD Grafik
• Dahili Grafik Azami Frekans 1.25 GHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler DirectX 12.1 Intel Quick Sync Video Multi-Format Codec Engines 1 OpenCL 3.0 OpenGL 4.6

Asus Vivobook 15 X1504VA (24GB/512SSD/DOS) Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.