Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus Vivobook 15 X1504VA-NJ739 Intel Core I3 1315U WINDOWS11PRO + Cloudtech Çanta Hediyeli! - 512 GB - 24 GB
Satıcı: istanbulArena
29.999,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
1 29999.99
Asus VivoBook 15 X1504VA-BQ4101-SM12 Core 5 120U 24 GB 512 GB SSD 15.6" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: cimete-teknoloji
31.019,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
2 31019.06
Asus Vivobook 15 X1504va-Bq4101-Sm12 Core 5 120U 24 Gb 512 Gb Ssd 15.6" W11p Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Cimete-Teknoloji
31.514,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
3 31514.10
Asus Vivobook 15 X1504VA-NJ3665 P3 Intel Core 5 120U 24GB 512GB SSD WIN11 Pro 15.6" Taşınabilir Bilgisayar Çanta Hediyeli - 512 GB - 24 GB
Satıcı: PRESTİJMARKET
31.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
4 31999.00
ASUS Vivobook 15 X1504VA-NJ3665 P3 Intel Core 5 120U 24GB 512GB SSD Win11 Pro 15.6 Satıcı: PRESTİJ MARKET
31.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
5 31999.00
ASUS Vivobook 15 X1504VA-NJ3665 P3 Intel Core 5 120U 24GB 512GB SSD Win11 Pro 15.6" Satıcı: SANALDESTEK
32.299,16 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
6 32299.16
Asus Vivobook 15 X1504VA-NJ3665A75 i5-120U 24 GB 512 GB SSD 15.6" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: indirimdehepsi
32.570,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
7 32570.01
Asus Vivobook 15 X1504va-Nj3665a75 İ5-120U 24 Gb 512 Gb Ssd 15.6" W11p Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: indirimdehepsi
33.340,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
8 33340.40
Asus Vivobook 15 Core 5 120U 24GB 512GB 15.6" FHD Windows 11 Pro Laptop, Notebook X1504VA-BQ5387 010 Satıcı: notebookstore
34.490,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
9 34490.00
Asus Vivobook 15 Core 5 120U 24GB 512GB SSD 15.6" FHD Windows 11 Pro Laptop, Notebook X1504VA-BQ5387 010 Satıcı: NotebookStore
38.090,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önce
10 38090.01
Asus Vivobook 15 X1504VA-BQ4101 ATL21 Intel Core 5 120U 24GB Ram 512GB SSD Win11Pro 15.6'' Notebook Satıcı: Atlantis bilgisayar
38.125,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önce
11 38125.04
ASUS 15.6" VIVOBOOK X1504VA-BQ5456 CORE 7 150U-24GB DDR5 RAM- 512GB NVME- W11 PRO Satıcı: Sner Teknoloji
39.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 sn önce
12 40009
Asus Vivobook 15 X1504VA Intel Core I7 1355U 24GB 512GB SSD Intel Iris Xᵉ Graphics 15.6'' Fhd Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar NJ426WP07 + Zettaçanta Satıcı: Sner Teknoloji
43.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önce
13 44009
ASUS Vivobook X1504VA-BQ5456A013 Core7 150U 24GB 512SSD 15.6" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
44.945,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
14 44955
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK