Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus vivobook 15 X1504VA Intel Core 5 120U 32GB 1tb SSD W11 Home 15.6" Duddi - 1 TB - 32 GB Satıcı: Duddi
47.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önce
1 47899.00
Asus vivobook 15 X1504VA Intel Core 5 120U 32GB 1tb SSD W11 Home 15.6" Duddi Çanta+Mouse+Mousepad+Usbbellek+Temizlikkit - 1 TB - 32 GB Satıcı: Duddi
48.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önce
2 48899.00
Vivobook 15 X1504va-Nj3663w Intel Core 5 120U 32Gb 1Tb Ssd Windows 11 Home 15.6'' Fhd Taşınabilir Bilgisayar - Webzone Çanta Wz9
Satıcı: indirimdehepsi
50.387,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
3 50387.20
Asus Vivobook 15 X1504VA-NJ3663W Intel Core 5 120U 32GB 1TB SSD Windows 11 Home 15.6'' Fhd Taşınabilir Bilgisayar - Webzone Çanta Wz9 - 1 TB - 32 GB
Satıcı: indirimde
52.498,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
4 52498.95
Vivobook 15 X1504va-Nj426w Intel I7-1355U 32Gb 1Tb Ssd 15.6" Fhd W11h Sner Çanta
Satıcı: Ensarbilişim
52.524,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
5 52524.10
Asus Vivobook 15 X1504VA-NJ426W Intel I7-1355U 32GB 1tb SSD 15.6" Fhd W11H Sner Çanta - 1 TB - 32 GB
Satıcı: Sner Teknoloji
53.899,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
6 53899.02
Asus Vivobook 15 X1504VA-BQ5382WEP13 Core 5 120U 32GB Ram 1tb SSD Windows 11 Home 15.6'' + Elektropasaj Çanta Satıcı: ElektroPasaj
56.999,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
7 56999.05
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK