Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus Vivobook 15 Intel Core 5-120U 32GB Ram 2tb SSD 15.6" Windows 11 Home X1504VA-BQ4126WEP16 + Elektropasaj Çanta Satıcı: ElektroPasaj
58.651,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
1 58651.95
Asus Vivobook 15 Intel Core 5-120U 32GB Ram 2tb SSD 15.6" Windows 11 Home X1504VA-BQ4126WEP16 + Elektropasaj Çanta - 2 TB - 32 GB
Satıcı: ElektroPasaj
61.738,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
2 61738.90
Asus Vivobook 15 X1504VA-BQ5382WEP18 Core 5 120U 32GB Ram 2tb SSD Windows 11 Home 15.6'' + Elektropasaj Çanta Satıcı: ElektroPasaj
64.599,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
3 64599.05
Asus Vivobook 15 X1504va-Bq5382wep18 Core 5 120U 32Gb Ram 2Tb Ssd Windows 11 Home 15.6'' + Elektropasaj Çanta
Satıcı: ElektroPasaj
64.939,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
4 64939.10
Asus Vivobook 15 X1504VA-BQ5382WEP18 Core 5 120U 32GB Ram 2tb SSD Windows 11 Home 15.6'' + Elektropasaj Çanta - 2 TB - 32 GB
Satıcı: ElektroPasaj
67.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
5 67999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK