Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus Vivobook 15 X1504VA-NJ3665A36 i5-120U 40 GB 2 TB SSD 15.6" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: arezteknoloji
49.154,66 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
1 49154.66
Asus Vivobook 15 Core 5 120U 40GB 2TB 15.6" FHD Windows 11 Pro Laptop, Notebook X1504VA-BQ5387 015 Satıcı: notebookstore
51.290,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
2 51290.00
Asus Vivobook 15 X1504VA-NJ3665 FR84 Intel Core 5 120U 40 GB 2 Tb SSD Windows 11 Pro 15.6" Taşınabilir Bilgisayar + Çanta Satıcı: Elimar
53.199,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
3 53199.06
Asus VivoBook 15 X1504VA-BQ4101-SM15 Core 5 120U 40 GB 2 TB SSD 15.6" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: shopimode
54.519,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
4 54519.06
Asus Vivobook 15 X1504VA-NJ3665 P8 Intel Core 5 120U 40GB 2tb SSD WIN11 Pro 15.6" Taşınabilir Bilgisayar Çanta Hediyeli - 2 TB - 40 GB
Satıcı: PRESTİJMARKET
54.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
5 54999.00
Asus Vivobook 15 X1504VA-NJ3665 FR84 Intel Core 5 120U 40 GB 2 Tb SSD Windows 11 Pro 15.6" Taşınabilir Bilgisayar + Çanta
Satıcı: elimar
55.948,61 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
6 55948.61
Asus Vivobook 15 X1504va-Nj3665 Fr84 Intel Core 5 120U 40 Gb 2 Tb Ssd Windows 11 Pro 15.6" Taşınabilir Bilgisayar + Çanta
Satıcı: Elimar
55.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
7 55999.00
Asus Vivobook 15 X1504VA-NJ3665 FR84 Intel Core 5 120U 40 GB 2 Tb SSD Windows 11 Pro 15.6" Taşınabilir Bilgisayar + Çanta Satıcı: elimar
55.999,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
8 55999.01
Asus Vivobook 15 Core 5 120U 40GB 2TB SSD 15.6" FHD Windows 11 Pro Laptop, Notebook X1504VA-BQ5387 015 Satıcı: Notebookstore
56.690,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
9 56700
Asus Vivobook 15 Core 5 120U 40GB 2TB SSD 15.6" FHD Windows 11 Pro Laptop, Notebook X1504VA-BQ5387 015 Satıcı: NotebookStore
56.690,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
10 56690.01
Vivobook 15 X1504va-Bq4101sm Intel Core 5 120U 40Gb 2Tb Windows 11 Pro 15.6" Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: indirimdehepsi
58.536,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
11 58536.50
Asus Vivobook 15 X1504VA Intel Core I7 1355U 40GB 2tb SSD Intel Iris Xᵉ Graphics 15.6'' Fhd Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar NJ426WP12 + Zettaçanta Satıcı: Sner Teknoloji
69.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
12 70009
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK