Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
ASUS Vivobook 15 X1504VA-NJ2642 Intel Core i3-1315U 8GB 512GB SSD FreeDOS 15.6" Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: Prime
22.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
1 22499.00
Asus VivoBook 15 X1504VA-BQ4101 Core 5 120U 8 GB 512 GB SSD 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: galateknoloji
22.672,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
2 22672.80
Asus Vivobook 15 X1504VA-BQ5387 Core 5 120U 8 GB 512 GB SSD 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: teknostor24
22.827,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
3 22827.90
Asus Vivobook 15 X1504va-Bq4101 Intel Core 5 120U 8Gb 512Gb Ssd Freedos 15.6" Taşınabilir Bilgisayar - 512 Gb - 8 Gb
Satıcı: TrendShop
22.919,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
4 22919.10
ASUS Vivobook 15 X1504VA-BQ4101 Intel Core 5 120U 8GB 512GB SSD Freedos 15.6" Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: TrendShop
23.379,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
5 23379.00
Asus Vivobook 15 X1504VA-BQ4101 Intel Core 5 120U 8GB 512GB SSD Freedos 15.6" Taşınabilir Bilgisayar - 512 GB - 8 GB
Satıcı: gala iletişim | 4 yorum
23.422,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
6 23422.00
Asus Vivobook 15 Core 5 120U 8GB 512GB 15.6" FHD Freedos Laptop, Notebook X1504VA-BQ5387 Satıcı: notebookstore
23.490,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
7 23490.00
Asus Vivobook 15 X1504VA-BQ5386 Intel Core 5-120U 8gb Ddr5 512GB SSD 15.6 Inç Full Hd 60Hz Ips-Level Freedos Laptop - 512 GB - 8 GB
Satıcı: SZRTEKNOLOJİ
23.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
8 23499.00
Asus Vivobook 15 Intel Core 5 120U 8GB 512GB SSD Freedos 15.6" Taşınabilir Bilgisayar X1504VA-BQ4101 Satıcı: BOZDAN TEKNOLOJİ
24.569,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önce
9 24569.06
Vivobook 15 X1504va-Nj725 Intel Core İ3 1315U 8Gb 512Gb Ssd Freedos 15.6" Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: Cimete-Teknoloji
24.829,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
10 24829.10
ASUS Vivobook 15 X1504VA Intel Core 5 120U 8GB 512GB SSD Freedos 15.6" 60Hz FHD Taşınabil Satıcı: WebBT
24.990,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
11 24990.00
Asus Vivobook 15 Core 5 120U 8GB 512GB SSD 15.6" FHD Freedos Laptop, Notebook X1504VA-BQ5387 Satıcı: Notebookstore
25.990,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 dk önce
12 26000
Asus Vivobook 15 İ5-1334U 15.6" 8 GB 512 GB SSD UHD Graphics 15.6" FHD FreeDos Notebook X1504VA-NJ2404AT2 Satıcı: elimar
28.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önce
13 28999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK