Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:
Dokunmatik Ekran:
Yok

Asus Vivobook 15 X1504VA (8GB/512SSD/W11H) Laptop Fiyatları

Asus VivoBook 15 X1504VA-NJ814W i3-1315U 8 GB 512 GB SSD 15.6" W11H Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: abakusbilgitek

20.961,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 20961.06
Asus Vivobook 15 X1504VA-BQ5425W i3-1315U 8 GB 512 GB SSD 15.6" W11H Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: emrebilism45

21.054,96 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

2 21054.96
Asus Vivobook 15 X1504VA-BQ5390W Intel Core 5 120U 8GB 512GB SSD Windows 11 Home 15.6" Taşınabilir Bilgisayar - 512 GB - 8 GB

Satıcı: MİVA BİLİŞİM | 16 yorum

23.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

3 23749.00
Asus Vivobook 15 X1504VA-BQ5390W Intel Core 5 120U 8GB 512GB SSD Windows 11 Home 15.6" Taşınabilir Bilgisayar

Satıcı: Hfk Teknoloji

24.131,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 24131.51
Asus Vivobook 15 X1504VA-BQ5390W Intel Core 5 120U 8GB 512GB SSD Windows 11 Home 15.6" Taşınabilir Bilgisayar

Satıcı: Sellshop

24.224,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 24224.05
Asus Vivobook 15 X1504va-Bq4126w Intel Core 5 120U 8Gb 512Gb Ssd 15.6'' Fhd Windows 11 Home

Satıcı: ElektroPasaj

24.733,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 24733.60
Asus Vivobook 15 X1504va-Nj725 Intel Core I3 1315U 8Gb 512Gb Ssd Windows 11 Home 15.6" Taşınabilir Bilgisayar - Webzone Çanta Wz1

Satıcı: Cimete-Teknoloji

24.829,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 24829.10
Asus vivobook 15 X1504VA Intel Core 5 120U 8gb 512GB SSD W11 Home 15.6" Duddi - 512 GB - 8 GB

Satıcı: Duddi

24.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 24899.00
Asus Vivobook 15 I3-1315U 8 GB 512 GB SSD UHD Graphics Fhd 15.6" Windows 11 Home Taşınabilir Bilgisayar X1504VA-NJ720AT22

Satıcı: CİMETE TEKNOLOJİ

24.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

9 24999.00
ASUS Vivobook 15 X1504VA-BQ5382W Intel Core 5 120U 8gb 512GB SSD Windows 11 Home 15.6" Fhd

Satıcı: Tekno Dream

24.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

10 24999.00
Asus Vivobook 15 X1504Va-Bq5382W Intel Core 5 120U Işlemci 8Gb Ram 512 Gb Ssd 15.6 Inç Fhd Ekran W11 Home Notebook Koyu Mavi

Satıcı: Turkcell Satış A.Ş.

24.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 24999.00
Asus Vivobook 15 X1504Va-Bq5382W Intel Core 5 120U Işlemci 8Gb Ram 512 Gb Ssd 15.6 Inç Fhd Ekran W11 Home Notebook Koyu Mavi

Satıcı: Teknorya

25.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

12 25399.00
Asus vivobook 15 X1504VA Intel Core 5 120U 8gb 512GB SSD W11 Home 15.6" Duddi Çanta+Mouse+Mousepad+Usbbellek+Temizlikkit - 512 GB - 8 GB

Satıcı: Duddi

26.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

13 26899.00
ASUS Vivobook 15 X1504VA Core 5 120U 8GB 512GB SSD W11H 15.6'' FHD Laptop - Webzone Çanta Wz1

Satıcı: webzone

26.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

14 26899.00
ASUS VIVOBOOK 15 X1504VA-BQ5390W CORE 5 120U 8GB 512GB SSD 15.6 Win 11 Home Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: MAESKO

31.451,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

15 31451.67
ASUS VIVOBOOK 15 X1504VA-BQ5383W CORE 5 120U 8GB 512GB SSD 15.6 Win 11 Home Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: MAESKO

33.258,98 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

16 33258.98
Asus Vivobook 15 Intel Core I7-1355U 8gb 512GB SSD 15.6" WINDOWS11HOME Fhd Dizüstü Bilgisayar X1504VA-NJ41018+WEBLEGELSINÇANFA

Satıcı: Sner Teknoloji

34.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

17 35009

Asus Vivobook 15 X1504VA (8GB/512SSD/W11H) Laptop Fiyat Geçmişi

Asus Vivobook 15 X1504VA (8GB/512SSD/W11H) Laptop Temel Özellikleri

Yok

Asus Vivobook 15 X1504VA (8GB/512SSD/W11H) Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 359.7 mm
• Derinlik 232.5 mm
• Kalınlık 17.9 mm
• Ağırlık 1.70 kg
• Renk Koyu Mavi

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core 7
• İşlemci Modeli Intel Core 7 150U
• İşlemci Temel Frekans 4.00 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 5.40 GHz
• Verimlilik Çek.Düşük Frekans 1.20 GHz
• Verimlilik Çek.Turbo Frekans 4.00 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2024
• İşlemci Çekirdeği 10 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 2 x Performans Çekirdeği 8 x Verimlilik Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 12 Adet
• İşlemci Önbellek 12 MB
• Transistör Mesafesi 10 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Image Processing Unit 6.0 Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 8 GB
• Bellek Türü DDR4

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

• Harici Grafik İşlemcisi (GPU) Yok

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 2.x Var
• USB 2.x Adedi 1
• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 1
• USB Type-C Özellikleri USB-C 3.2 Gen 1
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 1.4
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 4.1
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 5 (802.11ac)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Parmak İzi Okuyucu Yok
• Kamera Özellikleri 720p (Kapatılabilir) 2 Adet Mikrofon
• Diğer Özellikler Asus Antibakteriyel Koruma Asus SonicMaster Güvenilir Platform Modülü (TPM)
• Pil Gücü 42.0 Wh
• Pil Hücre Sayısı 3 Hücreli
• Pil Özellikleri Li-Ion (Lityum-İyon) 49 Dakikada Yaklaşık %60 Şarj
• Hızlı Şarj Özelliği Var
• Darbelere Dayanıklılık Var
• Dayanıklılık Standardı MIL-STD-810H

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli Intel Graphics
• Dahili Grafik Azami Frekans 1.3 GHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler DirectX 12.1 Display Port 1.4 Intel Quick Sync Video OpenCL 3.0 OpenGL 4.6

Asus Vivobook 15 X1504VA (8GB/512SSD/W11H) Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.